Завдання до теми: «Апаратна і програмна складові інформаційної системи»

Опис документу:
Завдання до теми: «Апаратна і програмна складові інформаційної системи». Мета : Перевірити розуміння поняття про апаратну та програмну складову інформаційної системи. Можна використовувати як для індивідуальної, так і для колективної роботи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Завдання до теми:

«Апаратна і програмна складові інформаційної системи»

Під час вивчення теми ми дізналися з яких пристроїв складається комп’ютер, щоб забезпечити здійснення інформаційних процесів.

Також ви знаєте, що комп’ютерні програми бувають різні. Одні програми призначені для роботи з рисунками, текстами, презентаціями тощо.

Інші програми мають особливе значення для роботи комп’ютера. Це операційні системи (скорочено ОС), без яких робота сучасного комп’ютера неможлива.

1. Знайди і назви зашифровані назви пристроїв.

2. Розшифруйте анаграми.

КАСНЕР

НОФОРКІМ

ЕРПРИНТ

ВІЛАТУКАРА

НІМОТОР

КИЛОНКО

ШИМА

СТИКДЖОЙ

3. Заповни пропущені слова в реченнях

Дані надходять до персонального комп’ютера за допомогою пристроїв__________________. Потім вони опрацьовуються за допомогою____________ та зберігаються в ______________________. Результати виводяться за допомогою пристроїв ____________________. До зовнішньої _______________ належать флеш-пам’ять та _____________ диск. Пристрої з’єднуються з ____________ за допомогою спеціальних прооводів або безпроводним способом.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»