Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Інформатика
  • Запитання та відповіді для фронтального опитування до уроку «Принципи функціонування електронної пошти. Програми для роботи з електронною поштою»

Запитання та відповіді для фронтального опитування до уроку «Принципи функціонування електронної пошти. Програми для роботи з електронною поштою»

Інформатика

Для кого: 7 Клас

22.08.2021

77

1

0

Опис документу:
Даний документ "Запитання та відповіді для фронтального опитування до уроку «Принципи функціонування електронної пошти. Програми для роботи з електронною поштою», можна використати для провеення уроку в 7 класі.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Запитання та відповіді для фронтального опитування

до уроку «Принципи функціонування електронної пошти. Програми для роботи з електронною поштою»


1. Що таке Інтернет? (Відповідь: це всесвітня система взаємосполучених комп’ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів.)

2. Назвіть основні служби Інтернету. (Відповідь: віддалений доступ, служба передавання файлів, електронна пошта, Всесвітня павутина, інтерактивне спілкування, ІР-телефонія.)

3. Що таке World Wide Web? (Відповідь: це глобальна інформаційно-пошукова гіпертекстова мультимедійна система, що дозволяє пов’язати в одне ціле інформацію, яка зберігається на різних комп’ютерах.)

4. Як називаються програми, за допомогою яких відбувається огляд веб-сторінок? (Відповідь: браузери.)

5. Як називається група веб-сторінок, які пов’язані однією темою та належать одній юридичній особі? (Відповідь: веб-сайт.)

6. Як називається сайт, на якому можна отримати одразу кілька послуг мережі Інтернет? Які це послуги? (Відповідь: веб-портал; електронне листування, інтерактивне спілкування.)

7. Як називається комп’ютер, на якому встановлено ПЗ, що надає доступ до гіпертекстових документів, розміщених на ньому? (Відповідь: веб-сервер.)

8. Що таке технологія «клієнт — сервер»? (Відповідь: це розподіл мережного програмного забезпечення на клієнтську частину, що встановлюється на комп’ютері клієнта, та на серверну, що розміщується на сервері.)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили