і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів.
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »
  • Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Записування іменованих чисел та їх перетворення. Розв’язання задачі на 2 дії та складання оберненої задачі

Записування іменованих чисел та їх перетворення. Розв’язання задачі на 2 дії та складання оберненої задачі

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема. Записування іменованих чисел та їх перетворення. Розв’язання задачі на 2 дії та складання оберненої задачі

 

Мета: вправляти учнів у заміні іменованих чисел; ознайомити із знаходженням відстані за картою із заданим масштабом; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картки для індивідуальної роботи, для усної лічби.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

• Вибірково пояснити виконання перетворень у завданні № 278.

• Скласти задачу, обернену до задачі № 279.

2. Індивідуальна робота за картками

Вписати відповіді у віконця.

3. Розв’язати задачу.

Маса порожньої банки 500 г. Вона вміщує 3 л соку. Яка маса 4-х банок із соком?

4. Гра «Мовчанка»

 

 

5. Математичний диктант

• 80 кг яблук поклали у пакети по 5 кг. Скільки знадобилось пакетів?

• В одну банку вміщується 3 л. Скільки потрібно банок, щоб розлити 90 л соку?

• Невідоме число збільшили у 100 разів й отримали 4 000. Яке число було невідомим?

 

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Самостійне розв’язання прикладів № 280 і 281

2. Колективне розв’язання нерівності із вправи № 282

3. Розв’язання прикладів № 283 за варіантами (І рівень — перший рядок, ІІ рівень — другий рядок)

4. Фізкультхвилинка

5.  Розв’язання задач

• № 284. Запис умови задачі у таблицю.

 

 

Маса вишень

В одному ящику

Кількість ящиків

І д.

7 кг

?

ІІ д.

 

Складання оберненої задачі до поданої.

6. Аналіз задачі № 285. Складання плану розв’язання. Запис розв’язання окремими діями

7. Практична робота з картою України

Повторення правила користування масштабом. Користуючись масштабом, обчислити протяжність території України із Заходу на Схід і з Півночі на Південь (№ 286).

 

III. Підсумки уроку

 

IV. Домашнє завдання

№ 288, 289.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Математика
  • Клас
    4 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    106
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    LA858055
  • Вподобань
    0
Курс:«Як підготувати успішну особистість: еврестичні технології в освітньому процесі»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь