Заняття-гра "Збережи ялинку - створи свою!" має на меті розвивати екологічну культуру особистості, виховувати екологічну пильність, удосконалити уміння учнів у роботі з різноманітними інформаційними джерелами; пропагувати ціннісне ставлення до природи та раціональне природокористування.
Розраховано на учнів середнього шкільного віку.
Пропонується педагогам, керівникам гуртків як заняття з елементами пошуку та гри.















