Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події

Заняття з теми «Осінній букет».

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

18.08.2020

283

8

0

Опис документу:
Розвивати інтерес до навколишніх предметів ; учити дітей розуміти та використовувати у мовленні слова «великий», «маленький»; просторові відношення ( «на», «під», «в» );учити групувати предмети за однією ознакою; розвивати вміння орієнтуватися у просторі; закріплювати назви кольорів; виховувати пізнавальну активність.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема: «Осінній букет».

Мета:

розвивати інтерес до навколишніх предметів ; учити дітей розуміти та використовувати у мовленні слова «великий», «маленький»; просторові відношення ( «на», «під», «в» );учити групувати предмети за однією ознакою; розвивати вміння орієнтуватися у просторі; закріплювати назви кольорів; виховувати пізнавальну активність.

Попередня робота:

під час прогулянок спостерігати за осінніми листочками; збирати букети з листя.

Матеріал:

площині листочки різного кольору та розміру; лялька Оксана; дидактична гра «Збери квіти».

Хід заняття

  • Дітки ,які гарні листочки я принесла!

  • Хто нам їх подарував ?(Осінь)

  • Красуня-осінь подарувала нам ось такі чудові яскраві листочки

В парках і садочках

На доріжки й трави

Падають листочки

Буро – золотаві

-Пограймося з ними !

-Осінь принесла чарівний пензлик і пофарбувала листя. Листочки стали різного кольору.

-Ми вчора також збирали листочки.

-Де лежали листочки ?( На землі)

-Як ми збирали листочки?(Нахилялися і піднімали із землі)

-Покажімо, як ми нахилялися.

-Листочки лежали внизу, на землі.

-А звідки вони падали?( З дерева)

-Листочки висіли вгорі ,на деревах

- Піднімемо ручки вгору, покажімо, де висіли листочки.

-Ось там ,угорі на деревах.

-Ми складали листочки у кошик.

-Розгляньмо їх!

Листячко клинове

Жовкне і спадає

Тихо із гілок.

Вітер позіхає,

В купу їх згортає

Попід білу хату

Та на поріжок

- Якого кольору у Вас листя? (Жовте, червоне, зелене)

- Цей листок який? Жовтий чи червоний? (Жовтий)

- Цей листок зелений чи червоний? (Червоний)

- Листочки однакові? (Ні)

- Листочки які? (Одні великі, інші маленькі)

- Цей листок який- великий чи маленький?

- А цей листок який?

- Це великий жовтий листок, а це маленький жовтий листок.

Фізкультхвилинка

Віє, віє вітер, віє ,задуває.

(Нахили руками з листочками у сторони)

Жовті всі листочки з дерев зриває.

(Нахили руками з листочками зверху- вниз)

І летять листочки,кружляють по доріжці.

(Кружляють)

Падають листочки просто нам під ніжки.

(Присідають)

-Молодці! А давайте зараз вами зробимо два букети. Один букет із великих листочків, а другий із маленьких.

- Ось ми і зробили осінні букети.

- Молодці дітки! А зараз уважно послухайте хто до нас стукає у двері.

- Малята, до нас завітала лялька Оксанка, але вона чомусь сумна та плаче.

- Дітки, давайте привітаємось з Оксаною.

- Добрий день!

- Оксанка мені розповіла, що їй дуже сумно восени. На дворі стало холодно, часто ідуть дощі, а саме головне – що кудись зникли квіти і вона не може зробити букет.

- Дітки, давайте допоможемо Оксанці. Подаруємо їй наші різнокольорові букети з листя, а також із квітів.

- Погляньте, що у нас лежить на столі.

Дидактична гра «Збери квіти».

Вихователь пропонує дітям зібрати квіти в кошик відповідно кольору.

- Молодці малята! Гарні букети зібрали з листячка, гарні квіти подарували Оксанці.

- Подивіться Оксанка вже не сумує, а посміхається, каже вам: «дякую та до побачення».

- До побачення!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.