Заняття. Тема: Закріплення звука [ш] у середині слів.

Опис документу:
Мета: Виробляти в учнів вміння правильно вимовляти звук [ш] у середині слів; розвивати фонематичний слух, увагу, пам'ять; закріплювати навички звукового аналізу слів. Виховувати інтерес до логопедичних занять. Обладнання: Альбом А.Я.Малярчук, предметні картинки, матеріал для звукового аналізу слів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Заняття. Тема: Закріплення звука [ш] у середині слів.

Мета: Виробляти в учнів вміння правильно вимовляти звук [ш] у середині слів; розвивати фонематичний слух, увагу, пам'ять; закріплювати навички звукового аналізу слів. Виховувати інтерес до логопедичних занять.

Обладнання: Альбом А.Я.Малярчук, предметні картинки, матеріал для звукового аналізу слів.

Хід заняття:

І. Організаційний момент.

ІІ. Основна частина.

  1. Артикуляційна і пальчикова гімнастика.

  2. Звук [ш] (подовжена і багаторазова вимова).

  3. Робота з альбомом А.Я.Малярчук (стор.112).

  4. Проговорювання чистомовок. Робота з альбомом А.Я.Малярчук (стор.115)

ШОК-ШОК-ШОК – Маша вдягла фартушок;

ШОВКУ-ШОВКУ – миша попала в мишоловку;

ШЕТКА-ШЕТКА – у Олега нова кушетка.

  1. Змінювати речення (ти, він, ми, ви, вони):

Я надяг кашкет.

Я намалював башту.

  1. Заучування віршика «Шило»:

Шило шубку Шурі шило,

Шовком гарно шви обшило.

Вийшла шубка прехороша

Нашій Шурі на порошу.

  1. Виділення слів із звуком [ш] з віршика.

  2. Звуко-складовий аналіз, складання із розрізної азбуки (миша, Маша).

  3. Гра «1-2-5-9» (мишка, кошик).

ІІІ. Підсумки заняття.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»