Заняття. Тема: Закріплення звука [c] у сполученні з приголосними.

Опис документу:
Мета: Виробляти в учнів вміння правильно вимовляти звук [c] у сполученні з приголосними; чути його і виділяти; розвивати артикуляційну та дрібну моторику. Виховувати інтерес до логопедичних занять. Обладнання: Альбом А.Я.Малярчук, розрізні азбуки.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Заняття. Тема: Закріплення звука [c] у сполученні з приголосними.

Мета: Виробляти в учнів вміння правильно вимовляти звук [c] у сполученні з приголосними; чути його і виділяти; розвивати артикуляційну та дрібну моторику. Виховувати інтерес до логопедичних занять.

Обладнання: Альбом А.Я.Малярчук, розрізні азбуки.

Хід заняття:

І. Організаційний момент.

ІІ. Основна частина.

  1. Артикуляційна і пальчикова гімнастика.

  2. Звук [c]. С-с-с (довго свистіти).

  3. Склади і слова (промовляння і визначення місця звука [c]):

СТА-СТА-СТА - станок, стакан, стадіон, паста, капуста;

СТО-СТО-СТО – тісто, пусто, густо;

СТУ-СТУ-СТУ – стук, ступка, пастух;

СТИ-СТИ-СТИ – мости, хвости…

  1. Відтворення складових рядів:

СТА-СТО-СТУ-СТИ

СТО-СТА-СТУ-СТИ

СТУ-СТИ-СТА-СТО

СТИ-СТА-СТО-СТУ

  1. Узгодження займенників мій, моя, моє, мої з іменниками – гра «Ехо»:

Логопед Дитина

склянка – моя;

капуста – моя;

стадо – моє;

мій – станок;

моє – місце

  1. Робота за альбомом А.Я.Малярчук.

  2. Вивчити скоромовку:

В ямі не спиться вусатому сому, сому вусатому сумно самому.

ІІІ. Підсумки заняття.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»