Заняття : «Барви осені»

Опис документу:
Закріпити з дітьми пори року; розширювати уявлення про прикмети осені;учити дітей добирати однакові за кольором предмети ;закріплювати знання назв кольорів; розвивати спостережливість ,мислення, уяву,зв’язне мовлення;виховувати бажання грати ,спілкуватися.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Барви осені»

Програмовий зміст: закріпити з дітьми пори року; розширювати уявлення про прикмети осені;учити дітей добирати однакові за кольором предмети ;закріплювати знання назв кольорів; розвивати спостережливість ,мислення, уяву,зв’язне мовлення;виховувати бажання грати ,спілкуватися. 

Матеріал:відерце листочки з паперу жовтого,червоного та зеленого кольорів.

Хід заняття.

Звучить спокійна музика.

Вихователь

Сіла осінь на порозі,

Довгі коси розплела

Листя різнокольорове

У садочок принесла.

-Діти до нас у гості завітала осінь.Чи пустимо її до групи?

-Я їй двері відчиню,а ви голосно покличте.

Діти кличуть Осінь,а вихователь виходить за двері,одягає віночок з осіннього листя і заходить до групи,

Я осінь Чарівниця

До вас,дітки,прийшла.

І ось такі листочки

В відерці принесла.

-Які листочки? (гарні,красиві)

-Якого кольору листочки?

-Подув вітерець,зірвав листячко з дерев,вони полетіли,закружляли,а потім опустилися на землю.

Вихователь роздає кожній дитині по одному листочку,а вони знаходять їм пару та називають колір листочка.

-А зараз ми подмухаємо на листочки і подивимося,як вони полетять.

Діти дмухають на листочки,і вони летять на килим.

-Один,два,три-

Червоні листочки бери!

Діти збирають червоні листочки.

  • Один,два три –

Жовті листочки бери!

Діти збирають жовті листочки.

А зараз я хочу з вами пограти.У мене є картинки ,на яких зображені листочки жовтого,зеленого і червоного кольору. Однак вітерець

пустунець пограв з листочками і загубив їх.

  • Подивіться і скажіть ,який листочок загубився?

Вихователь показує картинку,на якій зображено два листочки,наприклад жовтого і зеленого кольорів,і запитує: «Якого кольору листочка не вистачає?»(Червоного)

Дитина бере листочок(якого не вистачає)і кладе на картинку,називаючи при цьому колір.

  • Мені дуже сподобалося грати з вами.тому я хочу ще й потанцювати.

Фізкультхвилинка

Я з листочками ходжу,

(Йдуть по колу.)

Всім листочки покажу

Ось так,ось так

(Махають перед собою.)

Всім листочки покажу.

Я листочками змахну

(Махають вгору-вниз.)

І таночок свій почну

Ось так,ось так

(Пружинка.)

Я таночок свій почну.

Пісенька дійшла кінця –

(Присідають і ховаються за листки.)

За листки сховаюсь я.

Ось так,ось так

(Виглядають з-за листків.)

За листки сховаюсь я.

Дидактична гра «Осінній килимок»

Червоні (жовті,зелені) листочки беріть,

Килимком яскравим їх складіть.

Діти за сигналом вихователя групують листочки за кольором у килимки.

Осінь всюди походжає,

Яскраві кольори залишає.

  • Про що сьогодні говорили?

  • Якою може бути погода восени?

  • Як назвати явище,коли падає листя?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
2
3
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!