Заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з предмету «Біологія і екологія»

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Зошит використовується для тематичного оцінювання знань з предмету «Біологія і екологія» за курс загальної школи та побудований на матеріалі який вивчався та систематизувався за курс загальноосвітнього предмету «Біологія і екологія», який включає в себе обсяг матеріалу вивчений за 10-11 класи до якого входять теми: «Біорізноманіття», «Обмін речовин і перетворення енергії», «Спадковість і мінливість», « Репродукція та розвиток», «Адаптації», «Біологічні основи здорового способу життя», «Екологія

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.