До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
6
міс.
0
4
дн.
0
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Закладки (вивчаємо наголоси із задоволенням)

Опис документу:
Трішки фантазії, година роботи - і зАкладки готові). Наочний навчальний матеріал для вивчення наголосів слів, які найчастіше вживають на уроках української мови та літератури. Усе, що потрібно, - роздрукувати (можна на фотопапері, щоб не ламінувати), вирізати та подарувати. Як результат, учні щодня використовують даний матеріал на уроках і швидко запам'ятовують ПРАВИЛЬНЕ наголошування слів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Щасти!!! Успіхів!!! Натхнення!!! Найкращих результатів у навчанні!!!

Наголос у словах української мови є властивістю частини слова – складу. Він вказує на склад, який виділяється під час вимови слова (гучніше вимовляється). Система наголошування в нашій мові досить складна, тому в людей дуже часто виникають проблеми з правильним уживанням наголосу. Проблемою неправильного наголошування слів є й те, що досить часто в процесі спілкування ми чуємо неправильний наголос слів, а згодом і самі починаємо вимовляти деякі слова неправильно, і не звертаємо на це увагу. Труднощі з наголошенням обумовлені ще й тим, що він не тільки може припадати на будь-який склад, але йому також властива рухомість — можлива зміна наголосу при відмінюванні слова.

Дані закладки допоможуть запам’ятати деякі слова з проблемним наголосом.

Презентується наочний навчальний матеріал для вивчення наголосів слів, які найчастіше вживають на уроках української мови та літератури. Усе, що потрібно, - роздрукувати (можна на фотопапері, щоб не ламінувати), вирізати та подарувати. Як результат, учні щодня використовують даний матеріал на уроках і швидко запам'ятовують ПРАВИЛЬНЕ наголошування слів.

Щасти!!! Успіхів!!! Натхнення!!! Найкращих результатів у навчанні!!!

Щасти!!! Успіхів!!! Натхнення!!! Найкращих результатів у навчанні!!!Щасти!!! Успіхів!!! Натхнення!!! Найкращих результатів у навчанні!!!


Щасти!!! Успіхів!!! Натхнення!!! Найкращих результатів у навчанні!!!  • 10.08.2019
  • Українська мова
  • 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
  • Інтерактивні матеріали
  • 796
  • 0
  • 117
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Креативний менеджмент в умовах змін (на прикладі управління закладами позашкільної освіти)»
Просіна Ольга Володимирівна
30 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.