Пропоную варіант заходів до Місяця кібербезпеки, розроблених відповідно до пункту 26 плану заходів на 2025 рік з реалізації Стратегії кібербезпеки України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 березня 2025 року № 204-р, листа Черкаської обласної державної адміністрації № 26423/02/11-01-30 від 06.10.2025 «Про проведення Місяця кібербезпеки»
Колеги! Запрошую приєднатися до групи (розміщуються актуальні різнопланові матеріали для школи) https://www.facebook.com/share/g/1A6bcv6ysA/?mibextid=WC7FNe