Мета: нагадати учням правила дорожнього руху; провести бесіду з учнями та акцентувати увагу на захист життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху та правила перебування учнів у шкільному автобусі, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки; попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.



