Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Якісна підготовка до ЗНО з історії України. Тема 25.

pdf

Історія України

Для кого: 11 Клас

09.08.2022

107

2

0

Вміст матеріалу: показано 7 з 32 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)комплекс організаційних процедур (у вигляді тестування), яке проводиться, щоб визначити рівень навчальних досягнень випускників закладів освіти і сприяє їхньому вступі до закладів вищої освіти в Україні.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України є виявлення рівня сформованості історичної компетентності випускників закладів ЗСО, визначення відповідності результатів навчально – пізнавальної діяльності державному стандарту.

Скласти ЗНО – це перший крок для абітурієнта при поступленні до потрібного навчального закладу. Дальше потрібно обрати навчальний заклад, взяти участь у конкурсі й ось мрія здійснилася – ти вже студент !

Пропоную вашій увазі комплекс завдань з історії України, які допоможуть якісно підготуватися до ЗНО й одержати високий бал за результатами його виконання.

Мої матеріали полегшать вам роботу при підготовці до ЗНО з історії України. Адже комплекс містить усі види завдань, що включає в себе сертифікаційна робота. А для перевірки свого рівня підготовки в його структурі є ще й тестові завдання.

Бажаю успіхів і високих результатів !

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.