Презентація "Яка поведінка на вулиці тобі не зашкодить" підготовлена для уроку "Я досліджую світ" 1 клас. Бути здоровим - дуже важливо. Дотримуватись власної безпечної поведінки - це дуже важливо.Тому ми навчаємо дітей дотримуватись правил дорожнього рузу. Вчимо дбати та піклуватися про безпеку та своє здоров я у цей непростий час. Дякую усім за увагу!






































