Природа - весь навколишній світ, нескінченний і різноманітний у своїх проявах. Ми, люди, лише частинка природи, але досить часто забуваємо про це і починаємо вважати себе богами, які можуть вирішувати долю інших живих істот, що живуть на нашій планеті.











