Ділюся своїм виступом про використання документ-камери. Можливо кому стане в нагоді і візьмете за основу у підготовці свого виступу. Затронута тема "Цифрова компетентність" - це базова річ, без якої не можливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя. Якісне, інноваційне обладнання є найкращим помічником в здобутті знань сьогодні. Тому я зупинилась на конкретному прикладі використання документ-камери під час дистанційного та очного навчання.


























