Блогер-party
Ведуча1.
Який щасливий день сьогодні,
Веселий, радісний, ясний!
В садочку нашім нині свято,
У нас ЗІРКОВИЙ Випускний!
Сьогодні свято віри у майбутнє,
Щасливе, мирне, радісне життя
В країні процвітаючій, могутній,
Бо діти – наше майбуття.
Ведуча 2
Минає рік за роком,але знову
Найкращі ми говоримо слова
Сьогодні проводжаємо до школи
Тих, хто найдорожче за життя.
Тож зустрічайте наших випускників:
Вихід випускників
Діти:
1.Запам’ятайте цей день!
Запам’ятайте цей час!
Сьогодні особливе свято
В садочку і у нас!
2.Дитина
Пробудилась земля на світанні,
Сонце встало умите в росі.
Починається свято останнє,
І в садочок зійшлися усі.
3.Дитина
Гарний одяг і зачіски модні,
Сльози й усмішки поряд цвітуть.
Це садок проводжає сьогодні,
Нас в цікаву, незвідану путь.
4.Дитина
Дитсадок – це другий дім,
Весело й цікаво в нім.
Кожен день збирає радо,
І дівчаток і хлоп’яток.
5.Дитина
Дуже добре, що на світі,
Є родина- Дитсадок.
Тут виповнюються мрії,
У малесеньких діток.
6.Дитина
Для смутку є причина, кожен знає,
Чому цей день сумний і радісний для нас,
Садочок наша група залишає,
До школи нам уже збиратись час.
7.Дитина
Сьогодні бал наш випускний,
Тут разом всіх зібрав,
Та шкода нам садок лишати,
Бо він нам рідним став.
8.Дитина
Час до школи вирушати,
Буде перший наш урок.
Але шкода розлучатись,
Із тобою наш садок!
9.Дитина
Тож хай пісня починає
Бал чудовий випускний.
Ми для тебе заспіваєм
Наш садочок дорогий!
Пісня «Всі ми підростали»
10.Дитина
Дива у садку цілий день відбуваються,
Діти співають, танцюють, навчаються,
Ліплять, малюють, сміються, гуляють.
Граються, в ліжечках відпочивають.
11.Дитина
В садочку ми вчились писати, співати,
А також учились ми ще й рахувати,
Нас всіх готували до шкільного життя,
Щоденні, цікаві, були заняття.
12.Дитина
Довгоочікувані радісні хвилини,
Безліч самих щирих привітань.
Прощавай, садочку! Здрастуй, школо!
Ми крокуємо в країну знань.
13.Дитина
Розквітають усмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх.
Це – найкращий в світі, мій садочок
Проводжає в школу діточок своїх.
14.Дитина
Будем гарно ми навчатись,
Є для цього все у нас.
Недарма ж нас будуть звати
Всі у школі – «Перший клас»! (Во!)
15.Дитина
Ми такі сьогодні всі щасливі,
Радість ллється просто через край.
Зустрічай нас, ненько Україно,
Нас, випускників своїх, вітай!
Пісня «Кльово»
Виходять три дівчинки
1.
Сьогодні в нас свято, чому ти сумна?
Напевно, у тебе болить голова?
2.
Та ні, не вгадала, я зовсім здорова,
Та настрій у мене чомусь не святковий.
3.
Давай поміркуєм, що могло статись,
Як настрій святковий зумів зіпсуватись?
2.Ну,добре, послухайте, чому я сумна –
Бо з рідним садочком прощаюся я.
Я кожного ранку в садок поспішала,
Заняття цікаві та ігри ми мали,
Екскурсії, свята, прогулянки, друзі –
Усе це залишу, тому сумно дуже.
1.
Тебе розумію,але не журися,
Ми в школу ідемо, тому посміхнися.
Цікаві уроки та вчителі,
Пригоди та друзі чекають нові.
3.
В садочок прийдуть нові малюки.
А нам час до школи, бо виросли ми,
Прощавай, наш садочку, прощавай назавжди!
Ведуча: І радість, і сум огортає всіх нас,
Бо розставання наближається час,
Та ми не сумувати тут зібрались,
А пригадати, як все починалось.
Згадаємо разом ваш перший крок,
Як ви, ще зовсім маленькі,
Прийшли сюди у дитсадок,
За ручку привели вас неньки.
Звучить музика, заходять малюки.
Танок малюків
Малюк 1:
Ми прийшли до вас на свято,
Щоб до школи проводжати,
Ви забули, що, як ми,
Теж маленькими були?
Малюк2:
А тепер такі красиві,
Лагідні, хороші,
Вимовляєте всі букви,
На дорослих схожі.
Малюк 3:
Дорогі випускники
Вас вітаєм залюбки.
Ви про нас не забувайте,
Носики не задирайте.
Малюк 4:
Ми бажаєм щиро вам,
Всім майбутнім школярам,
Ви навчайтесь на 12 –
Не підводьте своїх мам.
Малюк 5:
Дуже радісні усі
І так гарно вбрані,
Тільки шкода, що для нас
Свято це останнє.
Малюк 6:
А тепер вже час настав,
Всім нам розлучатись,
Із дитячим садком
Шкода нам прощатись.
Малюк 7:
У дитячому садочку,
Дружно ми зростали,
Вчили віршики, таночки
І пісні співали.
Випускник 10.
Дякуємо, що завітали
Нас зі святом привітали.
А за це- прийміть наш дар –
Це маленький «гонорар»
Дитина 1:
Сьогодні випуск у вас буде незвичайний
Сучасний, новий, феєричний.
Дитина 2:
В мережі інету побуваєм,
Відео яскраві повикладаєм.
Дитина 3:
Інстаграм, ютуб, тік-ток,
Вайбер, телеграм, фейсбук
Вас зустрінуть залюбки
Дорогі, випускники!
Танець « Ми зірвем інстаграм»
Дитина 4:
Відомого блогера я зустріла
І на свято до нас запросила.
Музика «Інстаграм»
(Заходить блогер і веде пряму трансляцію з підписниками…)
Блогер: Як ви думаєте, куди я потрапив?
(Знайомство блогера з дітьми та прохання зняти з ним нові тренди)
Дитина 5:
Доброго дня, блогерко Іро!
У вас дуже топові ефіри
Тому ви у трійці кращих блогерів країни!
Дитина 6:
Запросили вас на свято-
Діток наших порозважати,
Та відео в ютуб повикладати.
Блогер 1: Дякую, що запросили мене на свято…
Дитина 7:
Ну що ж, інста-паті починаєм,
В інтернет ми вирушаєм.
Блогер: 1, 2, 3, 4,5
У фейсбук час вирушати,
Прикольних фоток там багато,
По них ми зможем пригадати.
Якими ви були маленькими,
Кумедними, смішненькими.
Відеоряд
3 Блогери
1 блогер: В інстаргамі сторінку ми створили,
Але фото не залили.
Навіть дописів немає,
А усі вже їх чекають.
2 блогер: День сьогодні особливий,
Він буває лише раз!
Нині всі за нас радіють,
Ми йдемо у перший клас.
3 блогер: .Лайкніть, любі гості, нам!
Всім майбутнім школярам.
Бо ми гарні та чудові,
Станем скоро всім відомі.
«ЛАЙКНИ»
Виходять « БЛОГЕРИ» з мікрофонами, ведуть репортаж
1 блогер: Гарно вбралися малята,
Не впізнати нині вас!
Наш садочок проводжає
Вас сьогодні в перший клас!
2 блогер: Час спливає дуже швидко
Підросли всі друзі, видно.
А щоб пам’ятати найщасливіші моменти,
Пропоную сторінку створити в Інтернеті.
Підходять з мікрофоном до батьків:
Кого сьогодні проводжаєте до школи?
До якої школи записали дитину?
Що плануєте робити після випускного?
3 блогер: Ми музиканти, і артисти,
Багато в нас в сузір’ї дитсадка.
Спортсмени, математики, і танцюристи,
І Зірка в кожного засяє тут своя.
5 блогер: Час невпинно так летить,
І годинник цокотить.
Тік-так, цок-цок,
Опинились ми в тік- ток.
6 блогер: Режимні моменти в садочку пригадаємо,
Відео бомбезні познімаємо,
І самі себе порозважаємо.
7 блогер: Яка не замінна, універсальна річ першокласника?
Так, вірно, рюкзак.
8 блогер: У когось рюкзак хоч давно, а новий
А в мене – старий, та зате чарівний!
9 блогер: Ось дощик полився раптовий, рясний
За хмари сховалося сонце
Та я не боюся ніяких дощів,
У мене рюкзак – парасолька.
5 блогер: Чи влітку, приміром, у лісі в поході
Рюкзак за подушку слугує мені
І сняться на ньому, на диво солодкі
Смачні, кольорові та лагідні сни.
6 блогер: А взимку – на санчата обернеться він
Та буде згори мене мчати
Бо що не кажіть – я давно зрозумів
Рюкзак – це найкращі санчата.
7 блогер: А ще можна як на конику стрибати
І мотогонки влаштувати
Або як змій повітряний літати.
8 блогер: Я іще в житті ніколи
Не складав портфель до школи
Що покласти у цю сумку?
Зошити, пенал чи гумку?
9 блогер: (з насмішкою)
Два ведмедики, лопату,
Білочку руду, хвостату,
М’яч, пухкесеньку подушку,
На обід смачну пампушку,
Тракторець, машину, мило,
Ой, як швидко зчервоніло.
8 блогер: Хто б тепер мені сказав,
Чи я все в портфель поклав?
Челендж «Склади рюкзак»
Гарно прибралися наші хлопці на свято
Та дещо хочемо у них запитати.
Ти, Макаре, чому?
Гарний та вродливий,
Таке в спальні витворяв,
Як коник ігривий?
Всім нам спати не давав,
Пісеньки собі співав,
До сусідки нахилявся
Що під ліжком ти шукав?
От, дівчата, в вас язик,
Все б ви розказали.
А скажіть, будь ласка, всім
Що ви витворяли?
А ти, Діма, нам скажи,
Ростом ти високий,
Чом дівчаток ображав,
Хлопець ясноокий?
От дічата, от красуні,
Це чекав не перший раз,
Тепер можна говорити,
Бо іду у перший клас-
Це до вас я залицявся,
Тому з вами задирався.
А ти, Юрчику, красивий,
Кругле в тебе личко,
Чом мене ти, розкажи,
Смикав за косички?
Скажеш, Марта, ти таке
Що це із тобою?
Я ж смикав на занятті,
Щоб не була сумною.
Даня, спритний хлопець,
Гарний, симпатичний,
Чому ж скачеш ти постійно,
Наче електричний?
Ну й дівчата, так нечесно-розказали все про нас!
А забули, що ви з нами йдете в перший клас.
Ми у вас, дівчатка, справжні мужчини.
А на таку поведінку в нас була причина:
В нас дівчаток дуже мало –
І на всіх не вистачало!
Парний ТАНОК
Стук в двері.
Ведуча: Хто б це міг бути? Можливо, хтось запізнився на свято? Нумо, Оленко, піди подивись.
Оленка йде дивитися й повертається з подарунком.
Ведуча: Подарунок?! Цікаво від кого і що в нім.
Оленка: Давайте, подивимось! (Відкриває, зазирає і чхає. Всі діти починають чхати Відкидає подарунок й тупоче ногами).
Оленка: Я не буду, я не хочу!
Не люблю, не зачіпай!
Від сьогодні я не послух!
ВЕ-РЕ-ДА! Ось так і знай!
ПІСНЯ ВЕРЕДИ (Л.ГОРОВА)
Ведуча: Якесь незрозуміле явище! Що сталось?! Звідки в нас з’явилась вереда? Це, мабуть, серйозна інфекція! Інфекція швидко поширюється серед маленьких мешканців.
Ведуча: Та, що ж це відбувається! (Знову стукають в двері). Знову подарунок?!
Діти (разом): Подарунок мені, мені!!!
Вибігає Сергійко, забирає подарунок. Відкриває і чхає. Всі діти починають чхати, потім позіхати.
Ведуча: Ой, щодіється, що сталось,
Чом це всі розпозіхались.
І ховає сонце тінь..?
Сергійко: Та тому, що нам все лінь.
Іти до школи? Та, навіщо!
Нове життя тепер у нас!
І кожен тут тепер ледащо!
Свято непослухів весь час!
І навіщо нам знання,
Мучить школа всіх зрання.
А нам треба веселитись,
Гарні мультики дивитись!
І навіщо нам учитись,
І навіщо нам читати.
Будете спокійно жити,
До обіду собі спати.
А то скажуть тато й мама:
«Яка важка шкільна програма!
Тож не думай про забави!»
Такі чекають в школі справи!
Ведуча: Треба негайно вжити заходів, запустити антивірусну програму!
Тут вихід бачу я один:
Оголосити карантин:
Комп’ютер зовсім не вмикати!
Солодощів не купувати!
Мультфільми теж заборонити!
Без іграшок весь день сидіти!
До профілактики готові?!
Діти (разом): Ні-ні! Ми всі уже здорові!
Ведуча: Добре вчитись, це не значить,
Що не можна гратись в м’ячик.
Що від мами слід ховатись,
Щоб з планшетом ще погратись.
Все встигає той зробити, хто уміє час цінити.
Тож, давайте любі діти, з лінню більше не дружити.
10 блогер:
А зараз Вайбер на зв’язку,
Матусі ще чекають зранку.
Зі святом всіх вас привітати,
І працівникам сказати.
11 блогер: Нашим вихователям,
Дякувати будем.
Як до школи ми підем,
Їх ми не забудем.
12 блогер : У такий садок охоче,
Кожен з нас ходити хоче,
Тут панує доброта,
У кімнатах чистота,
У тарілках смакота.
13 блогер: Тут заняття, сон і гра,
Тут найкраща медсестра
І дорослі день при дні
Усміхаються мені.
14 блогер: Не забудуться мені,
Танці, вірші та пісні,
Фізкультура, малювання, Математика, читання.
15 блогер: Всім хто прав і прасував,
Шив і мив, ремонтував,
Гарний лад всьому давав,
Зичимо ми довго жити
І ніколи не хворіти.
Випускник:
Знайде в кожного талант
Наш чудовий музикант
В нього малюки усі,
Люблять танці і пісні.
Випускник:
Дякуємо всім, хто працює в садочку,
За ласку, увагу, турботу, привіт.
Ми всі полюбили цей рідний куточок,
Бо тут нас навчили любити весь світ.
Ведуча
На наших очах підросли та змужніли.
До перших досягнень зробили всі крок
І радість в душі, бо разом засвітили
Таких неповторних малих зірочок
Танець «ЗОРЯНИЙ ДОЩ»
Випускник:
В садочку працює чудова людина
Спасибі говорить їй кожна дитина
Що гарно керує, свою справу знає
Про наш дитсадочок завжди вона дбає
Слово директора
Мами говорять слово дітям
Мама1:
Мій син, моя опора і надія.
Ти мого серця радісна весна.
Ти моя гордість, довгожданна мрія.
Ти просто сенс всього мого життя.
Мама2:
Рідненька донечко, продовження моє.
Ти –радість, ти – життя,
Ти – нагорода!
Яка щаслива я, що ти у мене є.
Мама3:
Ми любимо вас, наші пташенята.
Ви гордість наша і надія.
Летіть у школу,
Як у новий світ,
Ми завжди поруч у дорозі цій.
Випускник:
Рідні мами, рідні тата
Дякуємо вам щиро, від душі
Бо без батьків чого ми в світі варті
Без маминої ласки і добра,
Без батьківської строгості і жарту,
І без свого родинного тепла?
Вам, батьки, життя вірші складає
Бо дорожче мами й тата не буває.
Випускник:
За все спасибі любі мами,
Говорим щирими словами,
І вам, і татам, і бабусям,
І дідусям- усі вклонюся.
Випускник:
Ми любим вас, кохані мами й тата,
Ми вам бажаємо здоров’ячка багато.
Ми хочемо щоб завжди ви раділи,
І щоб в житті ніколи не хворіли.
Випускник:
За любов, терпіння, ласку,
За життя, немов у казці.
Дякуємо, рідні, вам,
Нашим мамам і татам!
Що ви є у нас – це щастя,
Хай обходять вас напасті.
Танець з мамами
Дитина:
Ось ми і виросли,
І школярами скоро будемо,
Та ми тебе, садочку рідний-
Ніколи не забудемо.
Дитина:
Прощавайте іграшки дитячі,
Ляльки, машинки і веселий м’ячик.
Ми з вами гарно подружились,
Тепер вас меншим залишили.
Дитина:
Прощавай наш садочку, спасибі за все
Хай день тобі кожен удачу несе,
А ми хоч підемо до школи-
Тебе не забудем ніколи.
Дитина:
Як сумно із садочком розлучатись,
Та вже прийшла пора прощатись.
Останній раз тут виступаємо,
І пісню на прощання заспіваємо
Пісня «Прощавай садочку»
Ведуча1: Діти йдуть з-під крила, з-під опіки
В новий світ, у шкільне майбуття.
Але будуть, напевно, довіку
Пам’ятати садочка життя.
Тож нехай полум’яним суцвіттям
М’яко стелиться стежка добра,
Дорогим нашим, лагідним дітям
В добру путь і на многі літа.
Ведуча2: Хай поруч з вами ангел ваш летить.
Убереже вас від біди повсюди
Нехай несе вам радість кожна мить.
І благодать господня завжди буде.
(Вручення дипломів дітям)
























