Після закінчення початкової школи, дітям приємно згадати чотири роки навчання. Тому дуже доречно створити для четвертокласників перший випускний бал та прощання з початковою школою. Це свято спогадів прожитих перших років у стінах школи та перехід до середньої школи. Свято випускного "Прощай четвертий клас!"


















