Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Використання комп'ютера на уроках математики

pdf

Алгебра

Для кого: 10 Клас, Дорослі

30.06.2022

37

1

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (36)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Ознакою часу,в якому ми живемо,є лавинне нагромадження інформації та бурхливий розвиток мікроелектронної техніки. Наша цивілізація нестримно прямує до комп’ютерної ери. Відбувається перехід до інформаційних технологій, тобто до широкого застосування комп’ютерів і програмного забезпечення у виробництві, управлінні, науці, освіті, медицині, торгівлі, банківській справі тощо. Не секрет, що ключем до оволодіння багатьма сучасними спеціальностями є уміння користуватися комп’ютером.

Комп’ютер може бути використаний на різних етапах вивчення математики, і це використання засноване насамперед на його графічних і обчислювальних можливостях. Суттєвою дидактичною особливістю навчання за допомогою комп’ютера є встановлення безпосередніх діалогів між учнем і комп’ютером, або трикутника учень – комп’ютер – учитель, які допомагають розібратися в труднощах, що виникають у процесі вивчення предмета, уникаючи стресових ситуацій, організувати самостійне розв’язування задач, і дозволяють вчителеві спостерігати та контролювати якісний стан навчання.

Нещодавно завантажили