Україно моя! Сильна,незалежна, нездоланна!
Іде війна. І тобі страшенно боляче, як розбивають твої міста і села, вбивають твоїх дітей.
Але ти гідно борешся, ти вистоїш і обов'язково переможеш, бо щодня доводиш, яка ти незламна і дійсно незалежна. Ти сильна, бо знаєш, що ти не сама. За тебе віддають своє життя кращі твої доньки і сини. Ти всьому світу показала, як потрібно відстоювати свою свободу і незалежність. Ти така маленька, а закрила собою всю Європу.
Твій гімн виконують у різних куточках світу, твоїм прапором прикрашають архітектурні споруди.
Ти сильна! Ти найкраща! Ти нездоланна!
Ми пишаємося тобою ! Ми любимо тебе і віримо, що ти переможеш!

















