Під кінець учбового навчального року в нашому учбовому закладі ХСШ ім. В. Г. Короленка традиційно відбувся Травневий бал. Цього року він був названий балом квітів! Ми усі чекали цього дня з нетерпінням, а учні копітко і ретельно готувалися до свята під чуйним керівництвом своїх педагогів. Декорації прикрасили наш актовий зал квітами і колонами з аркою. У музеї школи була фото-зона для наших гостей і усіх учасників балу.
Сукні, зачіски, запах квітів і духів заповнив коридори і зал нашого НВК. Все було готово до балу! І ось цій момент, до якого усі так ретельно готувалися, – настав!!!
Пропоную усім вам ознайомитися з сценарієм нашого Травневого балу кольорів.

























