День пам'яті жертв Голодомору в Україні відзначається щороку в четверту суботу листопада. Цього дня українці згадують мільйони жертв Голодомору 1932–1933 років, а також штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років. Традиційно о 16:00 відбувається загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку».
Вашій увазі пропонується сценарій та презентація виховного заходу "Свіча пам'яті" присвячений жертвам Голодомору 1932–1933 років.




