Про це свято існує така легенда. В рік народження Христа жив у Єрусалимі праведний старець священник Симеон, якому було відкрито Богом, що він не помре доти, поки не побачить Спасителя світу. У цей день Симеон зустрів біля храму немовля Христа і виголосив свою прекрасну пісню: “ Нині відпускаєш раба твого Владика, по слову твоєму з миром…”. Старця ще називають богоприємцем, тим, хто прийняв Бога на свої руки.




















