Свято птахів було проведене у 2 класі. Мета заходу: виховання любові та турботливого ставлення до птахів. Проводили його на свято Стрітення. В ході свята діткам глядачам було цікаво проводити фізкультхвилинку. Свято можна проводити як класне, так і шкільне.



















