Конкурс "Хто кращий?" орієнтований на учнів старшої школи. Його можна проводити як до Дня писемності, так і до будь якого патріотичного свята. У ньому можуть приймати участь паралельні класи, можна поділити дітей на хлопців та дівчат, і навіть дорослим буде цікавий цей конкурс. Із початком повномасштабного вторгнення українці почали цінувати все своє, українське, а конкурс це доводить, що у нас дуже багато свого і не треба шукати чуже.





















