Захід до Дня Миру
Проведений 3-Б класом, вчитель Крупка Анастасія Іванівна
21 вересня весь світ відзначає День Миру. Для всіх людей у цьому світі мир – це казкова мрія. Раніше, для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі дітки ходили до школи, посміхалися та раділи життю. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… на Україну напав ворог. І нам українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило, тепле, ясне сонечко, щоб небо було голубе, чисте та мирне, а особливо, щоб на обличчях наших дітей завжди були посмішки.
Дітки підготували виховний захід, розповіли вірші, підготували пісню про мир, запалили свічку пам’яті про загиблих, написали лист-подяку солдатам, отримали дипломи справжніх українок та українців, провели акцію «Голуб миру», створили символічного голуба, який обов’язково принесе мир, спокій та перемогу нашій Батьківщині, адже в ньому вкладена любов маленьких дітей, але з великим серцем.
Шануймо та любімо свою рідну Україну!




















