У виховному плані представлено- 1 раз на тиждень- ТБ, 2 рази на місяць- ЦО,1 раз на тиждень- виховна година. Думаю,буде комусь в нагоді)
Плани укладені у формі таблиці та з урахуванням щоденної роботи з учнями за різними категоріями виховної роботи.
Мирного неба,всім намм )
