Мета: запобігати шкідливим звичкам, довести до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я; формувати вміння і навички учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; виховувати в учнів бажання зберегти власне здоров'я.













