Міжнародний день грамотності, який відзначається щороку 8 вересня залишається актуальною подією, тим більше що зараз ми отримали нові виклики в сфері освіти через необхідність навчання в онлайн-форматі. Саме тому пропоную виховну годину "Грамотним бути легко!", яку можна провести як у класі так і дистанційно.
Мета: виробляти сталий інтерес до рідної мови, плекати почуття національної гідності, віри у творчі сили народу; формувати внутрішню потребу постійного удосконалення мовної культури; сприяти вихованню любові до рідної мови, бажання досконало її знати.







