Інформаційно-просвітницька робота серед учнів середніх класів направлена на формування моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху, на вироблення культури управління транспортними засобами. Розширення знань про причини небезпечних ситуацій на дорогах за для поглиблення знань учнів з правил дорожнього руху.





