Під час дистанційної освіти ми багато в чому обмежені. Наші діти не отримують належного спілкування, соціалізації, не формується відчуття колективізму. Дякуючи батькам мого класу, які постійно організовують неформальні святкові зустрічі, мій клас має можливість спілкуватися!!! Розміщую завдання до святкової зустрічі в 4 класі на початку навчального року.

























