В 1988 році Організація Об’єднаних Націй офіційно оголосила 1 грудня Всесвітнім Днем боротьби зі СНІД. В цей день висловлюється солідарність з людьми, яких торкнулася проблема безпосередньо, привертається увага громадськості до питань об’єднання зусиль людства у протидії поширенню епідемії, в тому числі і в наш воєнний час випробувань на міцність та взаємодію.





