Всесвітній день миття рук відзначають щороку 15 жовтня. Це свято було засновано Організацією Об'єднаних Націй і Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у 2008 році. Головна мета — привернути увагу до важливості цієї простої гігієнічної процедури, адже вона є одним з найефективніших і найдешевших способів запобігання поширенню інфекційних хвороб. Миття рук з милом рятує тисячі життів, особливо дитячих, і допомагає боротися з такими захворюваннями, як грип, холера та інші кишкові інфекції.










