Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події

" Вплив сміттєвих звалищ на навколішнє середовище та способи боротьби у нашому населеннному пункті" Бібліотека Екологія 11 клас Екологія (рівень стандарту, академічний рівень) Інші матеріали

docx

Екологія

Для кого: 11 Клас

29.11.2022

74

6

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (13)
docx
9,1 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Сьогодні екологічна криза має якісно іншу природу, яка стала основою загальної деградації природного середовища. Життя нерозривно пов'язане з природним середовищем. На ранніх етапах свого становлення людина, користуючись продуктами природи, не завдавала помітної шкоди природним ресурсам. Але з посиленням практичної діяльності, пов'язаної з винаходом знарядь праці, вплив її на природу неухільно зростав. Наслідки впливу людини на навколишнє середовище сумні й тривожні: порушуються природні угрупування й ландшафти, забруднується атмосфера, морські акваторії і прісні водойми, руйнується грунтовий покрив, хімічні сполуки, які циркулюють у біосфері, шкодять здоров'ю людини та всьому живому. Отже, щоб вберегти власне життя нащадків та навколишнє середовище потрібно зовсім мало- не прибирати існуючиі звалища, а просто їх не створювати, живучи в гармонії з природою.

Перегляд файлу

Перегляд файлу тимчасово недоступний.


Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.