Вивчення літери О, P

Опис документу:
Мета: Дидактична: Створити умови для формування предметних компетенцій та базових компетентностей. Активізувати навички вживання лексико-граматичного матеріалу теми. Повторити вивченні раніше літери. Ознайомити учнів з новою літерою О о. Розвиваюча: Продовжувати розвивати вміння монологічного мовлення. Виховна: Виховувати повагу до друзів та однокласників. Обладнання: Відео-фізкультхвилинка, розвиваюче відео про літери, друкований зошит, підручник, зображення літери.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мета:

Дидактична: Створити умови для формування предметних компетенцій та базових компетентностей. Активізувати навички вживання лексико-граматичного матеріалу теми. Повторити вивченні раніше літери. Ознайомити учнів з новою літерою О о.

Розвиваюча: Продовжувати розвивати вміння монологічного мовлення.

Виховна: Виховувати повагу до друзів та однокласників.

Обладнання: Відео-фізкультхвилинка, розвиваюче відео про літери, друкований зошит, підручник, зображення літери.


Хід уроку

І. Організаційний момент уроку.

І. Привітання.

- Stand up, please!

- Good morning, good morning, good morning to you.

Good morning, good morning I’m glad to see you.

-Good morning, good morning, good morning to you.

Good morning, good morning I’m glad to see you too.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

2 Мовна зарядка.

T: Lets talk about the weather. What is the weather like today?

P: It is good/so-so/bad/cold/hot.

T: Is it raining/snowing/sunny/windy today?

P: Yes, it is./No, it isn’t.

ІІІ. Основна частина.

1. Співання пісні «Baby shark».

-Про кого ми співали?
-Так, правильно, про маленьку акулу, а чи знаєте ви, хто ще живе в океані?
-Сьогодні ми познайомимось з восьминогом, подивіться, ось він, у вашому підручнику на стр. 66.
2. Робота у підручнику.

-How old dre you?
-I`m six.

Бесіда з учнями.

T (бере синій олівець): This is a blue pencil. Repeat: blue!

(Бере червоний олівець.) This is a red pencil. Repeat: red!

(Бере зелений олівець.) This is a green pencil. Repeat: green!

(Бере жовтий олівець.) This is a yellow pencil. Repeat: yellow!

3. Показ мультфільму про літеру О о

4. Робота в друкованих зошитах.

5.Вивчення літери О о.

1) Показ друкованих літер.

2) Написання на дошці.

4) Прописування в зошитах стр 36.

Фізкультхвилинка

Clap, clap, clap your hands clap your hands together

Dance, dance, dance . dance. dance and dance together

Stamp, stamp, stamp your feet stamp your feet together

Sing, sing, sing a song. sing a song together

6. Вивчення літери Р р.

1) Показ друкованих літер.

2) Написання на дошці.

Учитель демонструє на дошці написання літер O P. Учні в повітрі нібито «пишуть» цю літеру. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) «пише» в повітрі вже вивчені літери алфавіту, а решта учнів називають їх.

4) Прописування в зошитах. Стр 37

7. Співання пісні «Alphabet»

IV. Підсумок уроку. Рефлексія.

кі букви і слова ви дізналися на уроці і що вам треба запам’ятати для наступного уроку?

 -Stand up!

 2. Співання пісні « Goodbye»

Підпис вчителя_____

6.Вправа «What is this?» (інтерактивна дошка)

ІІІ. Підсумок уроку. Рефлексія.

-Що за тема була в нас сьогодні на уроці?Що найбільше вам сподобалося?

-Goodbye! Goodbye!

Співання псіні «Goodbye»

Підпис вчителя______

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»