1.Етап. Роздрукувати малюнки на яких зображено- імбирь,парк,дзвінок,зайчик,чайник.
2.Етап. Беру малюнок імбирь і прикріплюю на голову говорю, що імбирь мені потрібен для здоров'я.Потім -другий малюнок" парк"і прикріплюю на очі говорю, що бачу красу цьго парку.Беру третій малюнок"дзвінок" і прикріплюю на вухо, говорю, що чую дзвін.Потім показую малюнок "зайчик" і прикріплюю на підборіддя говорю,що він стрибає мов з пеньочка.І на останок беру малюнок" чайник" і прикріплюю на кисть руки говорю, що схожий на лайк.
3.Етап.Називаємо, запам'ятовуємо.Знімаю малюнки.Записуємо назви по пам'яті.
4.Етап.Називаю до кожного малюнку частину мови-іменник,прикметник,дієслово,займенник,числівник.











