Витяг з протоколу педагогічної ради про проходження педагогічної проктики студенткою

Опис документу:
На допомогу адміністрації школи документ витяг з протоколу педагогічної ради для студентки , яка проходила педагогічну практику у школі. Про результати проходження педагогічної практики студентки – практикантки 4 курсу Глушко Ольги Віталіївни .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 2

Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

засідання педагогічної ради від 20.02.2018року

 

Голова – Малик І.Л.

Секретар – Лінгєр Л.С.

Запрошені: немає

Присутні: Железняк А.М.,Дяченко С.О.,Звєрова В.І.,

Железняк М.М.,Чухлєб О.М.,Бойко І.В.,Козоброд А.О.,

Галінський К.В.,Цимбал Н.В.

 

Порядок денний:

1. Про результати проходження педагогічної практики студентки – практикантки 4 курсу Глушко Ольги Віталіївни .

Слухали: Дяченко С.О., вчителя 1 –го класу:

Глушко Ольга Віталіївна проходила педагогічну практику в 1 класі Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ст. з 10 січня по 20 лютого 2018 року. Під час проходження педагогічної практики Ольгою Віталіївною була виконана значна за обсягом навчальна, виховна і позакласна робота, яка проводилась згідно індивідуального плану. До уроків Ольга Віталіївна готувалася відповідально та старанно, всі питання, які виникали у підготовці уроків погоджувала з вчителем.

За час проходження практики провела 42 уроки навчання грамоти, 22 – математики, 12 – природознавства, по 6 уроків трудового навчання та музичного мистецтва, по 5 уроків образотворчого мистецтва та основ здоров’я.

До уроків студентка ретельно готувалася, підходила творчо і кожен новий урок не був схожий на попередній. На уроках письма і математики було поєднання колективної, самостійної, індивідуальної форм роботи.

На уроках читання багато працювала над удосконаленням навичок читання, над розвитком усного мовлення. Вчила працювати з текстом: виділяти головне, порівнювати, відповідати на запитання.

На уроках природознавста та основ здоров’я працювала над формуванням пізнавального інтересу, бажанням вести здоровий і активний спосіб життя.

Уроки музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання були проведені методично правильно. Використовувала зразки виробів, малюнків, фрагменти музичних творів. Сприяла розвитку уяви, вихованню почуття прекрасного.

Проводила ігри, розваги та виховні бесіди на перервах. Вчила дітей відстоювати власну думку.

Крім того, практиканткою було проведенно виховні заходи. які були ретельно продумані і організовані. Всі учні класу активно брали участь в заходах. Студентка з першого уроку розташувала до себе учнів . Навіть самі малоактивні діти з великим інтересом працювали на уроці, так як завдання відповідали їх рівнем знань з предмета.

Ольга Віталіївна - старанна, скромна, доброзичлива, активна, вимоглива вчителька. Постійно враховувала інтереси і бажання учнів та втілювала їх в реальність, не відходячи від плану роботи.

Виступила: Лінгєр Л.С.- заступник директора з навчально – виховної роботи. На уроках Ольга Віталіївна вела себе впевнено, добре знала зміст матеріалу, намагалася втягнути в освітній процес усіх учнів класу.

Новий матеріал викладала доступно, з участю дітей, підводячи їх до самостійного висновку. Під час уроків нагадувала про дисципліну. Також не забувала проводити хвилинки відпочинку. Уміло керувала роботою учнів на уроці, доступно пояснювала, повторювали і закріплювали вивчене. Під час проведення уроків сміливо застосовувала інтерактивні методи навчання з використанням інноваційних технологій. Всі етапи уроку були методично дотримані і підібрано влучні прийоми навчання. Студентка широко використовувала різну наочність на уроках, ТЗН і це викликало великий інтерес та активність дітей на уроці.

Виступила: Малик І.Л, директор школи, під час проходження педагогічної практики Ольга Віталіївна краще ознайомилася із своєю майбутньою професією, дізналася багато нового, цікавого, набула і розширила свій педагогічний досвід і гарно зарекомендувала себе як вчитель, показала відмінні знання з предмету, та педагогічно – психологічні вміння роботи з дітьми.

Постановили: Оцінити педагогічну практику студентки- практикантки Глушко Ольги Віталіївни на «відмінно».

Голова педагогічної ради: І.Л.Малик

 

Секретар педагогічної ради : Л.С.Лінгєр

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
4
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!