Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Цивільний захист у закладах освіти: складаємо мобілізаційний план
»
Взяти участь Всі події

Виставка хліба до дня пам’яті жертв голодомору

Виховна робота

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас

16.07.2020

845

20

0

Опис документу:
В історії нашої країни назавжди залишаться ці страшні роки 1932-1933. Роки в яких люди нашої держави голодували і не мали навіть скорини хліба,аби хоч якось втамувати голод.В пам’ять про ці страшні роки ми зробили виставку хліба "Бережемо хліб"
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Виставка хліба до дня пам’яті жертв голодомору

Голодомор – яке страшне і болюче це слово. Як же важко було в той час людям, адже це штучно зроблений геноцид нашим народу . Ці страшні роки 1932-1933 , назавжди залишили свій слід в історії нашої країни. Терор голодом запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду,депортацій, масових репресій країна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн.

В Україні стало можливим говорити про голодомор після грудня 1987 року. І тільки через 9 років 26 листопада 1998року, Указом президента України було встановлено День пам’яті жертв голодомору (кожна четверта субота листопада).

Ми будемо пам’ятати, адже в роки геноциду, це стосувалося наший родин, прабабусь і прадідусів, майже кожного торкнувся цей страшний голод. В пам’ять про ці страшні роки ми з дітьми (5- 8 класів) зробили виставку хліба « Бережемо хліб»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.