Вашій увазі пропоную вірші-представлення дітлахів на святі Першого дзвоника! Кожна дитинка, незалежно одна від одної, розповідає про себе, свій характер, мрії, сподівання, свої захоплення та про те, як збирається до школи. Уявіть гарно оздоблену сцену, або відповідні декорації своїх вподобань, вчитель шанобливо називає дитину і по черзі першачки виходять і декламують вірш)!Таким чином знайомлять себе зі всією шкільною родиною). Після декламування можна заспівати гарну пісню!
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.