Це авторський вірш,написаний мною під час дистанційного навчання у Великодній час.Спогади про дітей надихнули мене написати ці рядки.Сидячи перед монітором комп'ютера,уявляла як діти будуть бігти в церкву.А після битимуть кожного члена родини вербовими прутиками.
Надіюся,що сподобається.











