Випускний бал для учнів 4 класу.
й ведучий. У ласкавому травневому повітрі
Бузковий запах ллється і бринить, і Тож, на шкільному нашому подвір*ї,
Останній дзвоник скоро продзвенить.
й ведучий. Це сльози й радість, свято і прощання,
Для когось він лунає перший раз.
Для когось справді буде він останнім,
А нас покличе у наступний клас.
1-й ведучий. Добрий день, шановні гості!
Раді вас вітати!
Всім бажаємо здоров*я,
Й щастя повну хату.
2-й ведучий. Дозвольте, шановні гості, розпочати наше і традиційне шкільне свято - свято прощання з початковою | школою. Це перехід на нову сходинку в нашому житті, а отже, дуже важлива, визначна подія.
1-й ведучий. З давніх-давен люди піднімали голову, спрямовуючи свій погляд на зоряне небо. Он Велика Ведмедиця, он Чумацький шлях, а он полетіла в небесній глибині комета, вітаючи нас вогненним хвостом.
2-й ведучий. А он загорілася нова зірочка. Вона така маленька, не смілива ще. В народі кажуть: «Загорілись на небі зірочки, то в родинах з*явились діточки». Так-так, , саме народження дитини віщують зорі!
1-й ведучий. Рік 2006. В родинах щасливих Павлівців зявились маленькі хлопчики та дівчатка. Батьки довго радились: «Яке імя подарувати своїм зірочкам?»Маленькі зірочки перетворились у яскраві прекрасні зорі, які за хвилину з*являться на сцені.
2-й ведучий. Сьогодні свято це - для вас!
Лунає музика - для вас!
І сонця промінь - теж для вас!
І цей прекрасний дружний клас,
Ми всі чекаємо на вас!
Разом. Зустрічайте, наших прекрасних зірочок, випускників 4 класу.
(Під музику з віршем характеристикою заходять учні)
1-й ведучий. Він дуже любить почудити,
Покепкувати, погомоніти.
Але водночас він серйозний,
Це Максим наш віртуозний.
2-й ведучий. В нашім класі є мовчун,
І водночас веселун,
А який же він артист,
Це Віталя, пародист.
1-й ведучий. Він завжди виходить чистим,
З ситуацій будь-яких,
Поглядом стріляє бистрим,
Саша Яринич вражає всіх.
2-й ведучий. Із лиця хоч водиці напийся,
Ну а очі безодня одна.
І розумна, і привітна і красуня всесвітня,
Це наша Саша, ось вона.
1-й ведучий. У сузір*ї гарно сяє,
Ця зіронька нова.
Серця хлопців підкоряє,
Наша Лєра чарівна.
2-й ведучий. Є у класі в нас дівчина,
Розум, щирість, доброта.
Гармонує врода й простота,
Це наша Юля дорога!
1-й ведучий. Тихий в школі, тихий в класі,
До цукерок дуже ласий.
Вчиться він і так і сяк,
Це, Валєра, наш козак!
2-й ведучий. Тихий, тихий чути звук,
То сміється Влад Мартинюк.
Скромний хлопець, хоч куди,
Повний вроди й доброти.
1-й ведучий. Знайомтеся, якщо ви звичайно не знайомі.
Діти (по черзі): Талановиті, галасливі, творчі, працелюбні, найкращі, найрозумніші, найшвидші, найдружніші.
Всі: 4 клас.
(Діти танцюють вальс з полотнами )
й учень.
Зібрались дружно ми на свято,
Схвильовані, як в перший раз.
Щоб вам удачі побажати .
І перейти у п*ятий клас.
й учень.
Багато доброго, нового,
Життя відкриє ще для нас.
Як перша сходинка до нього,
Для всіх нас буде п*ятий клас.
й учень.
У нас у всіх святковий настрій,
Ми всі схвильовані украй.
«Середня школо - скажем, - здрастуй!»
А початкова - прощавай!
й учень.
Тож прощавай, четвертий клас!
Ти замалий уже для нас.
Та ми повернемось не раз
Думками в наш четвертий клас!
й учень.
Ці чотири роки всі ми разом йшли,
Хвилювання й радість поділяли!
Разом і навчались, і росли.
І свята всі дружно відзначали!
й учень.
Сьогодні ж свято - це для нас!
Лунає музика - для нас!
В садках бузок зацвів - для нас!
І сонця промінь - теж для нас!
й учень.
Як світло й урочисто в нашім залі,
Повсюду яскраві букети стоять.
Сьогодні на свято ми з вами зібрались,
Щоб про рідну школу усім розказати!
й учень.
Злинь же музико, в небо! Гучніше!
В добру пору лунай, в добрий час!
Вище голови! Вперед! Веселіше!
Бо майбутнє чекає на нас!
( Песня на мотив песни "Школьная пора")
Ік.Помнишь, как все начиналось?
В первый раз, в первый класс.
Нас привели в школу мамы,
И шли со страхом туда мы,
Думали, как же все сложится у нас.
Припев.
Школьная пора, где при всякой погоде
Пропадаєм пропадом в школе своей.
А ночью снится учителя голос:
Подними ты технику чтенья скорей./2р
ІІк.Вот подросли мы немного,
Перешли в пятый класс
Только со школой начальной
Нам расставаться печально,
Будем ее вспоминать еще не раз
9-й учень
Там десь далеко за туманами,
Той дивний і прекрасний час.
Коли ми з татами і мамами
Прийшли до школи в перший клас.
10-й учень.
У наших дівчаток були бантики пишні.
І губки - наче спілі вишні,
І портфелики в руках,
І цікавість у очах.
11-й учень.
Хлопчики наші - усі швиденькі,
І рум*яні, і меткі,
Вони були такі маленькі,
А от виросли які.
12-й учень.
Ми малі на лінійці стояли,
А в очах і цікавість і страх!
В руках квітів букети тримали,
І тремтіла тривога в очах.
13-й учень.
Так швидко ми освоїлись,
І з класом ознайомились,
Боялись лиш дівчата,
Бо в нас їх дуже мало.
Бо в нас, їх дуже мало.
й учень.
Давайте пригадаємо разом,
Як вперше на лінійці ми стояли.
Розгублені, малі, кумедні.
З-за квітів ледве виглядали.
й учень.
В той день світило сонце ясно,
Навколо так було прекрасно,
А вчителька, промовила звертання:
«Ну що, розпочнемо навчання».
й учень.
Хай пісня крізь лине,
Хай сміх крізь лунає,
У кожного радісна усмішка сяє,
Всі дружні, веселі, радійте за нас.
Всі разом: Ми всі перейшли у 5 клас.
Вчитель. Ось так 4 роки тому, утворилась наша шкільна родина. А з чого все починалось? Давайте пригадаємо 2012рік.
(Перегляд відео з 1 вересня 2012 року.)
й учень.
Ось перше вересня, скликає дзвоник нас,
Цей день ми не забудемо ніколи.
Як рано восени, в свій перший клас,
Веселим ранком ми прийшли до школи.
й учень.
Ми почули цей дзвінок веселий,
Що продзвенів нам перший раз,
Коли ввійшли, ми з квітами у школу,
У свій найкращий перший клас.
й учень.
Хоч і дуже старався наш клас,
Не відразу заявлялись п*ятірки.
А якщо, щось не виходило в нас,
Ми над зошитами плакали гірко.
й учень.
В школу ми малюками прийшли,
І було з нами стільки мороки
Та тепер ми уже підросли,
Бо провчились 4 ми роки.
(Звучить пісня «Зачекай моє дитинство, зачекай»)
І к. Дитинство наше радісним було,
Та раптом віддзвеніло, відцвіло,
Злетіло тихо в сині небеса,
І мабуть, не повернеться назад.
IIриспів: Зачекай моє дитинство, зачекай!
Не спіши летіти у далекий край!
Наче птаха, білі крилоньки згорни,
Щоб по довше ми лишалися дітьми. /2р.
2к.А я кричу дитинству:«Зупинись»,
А я його благаю : «Повернись»,
Воно сміється лагідно мені,
Я повернусь до тебе уві сні.
Приспів.
Зк.Все далі в небі зірка осяйна,
Мені завжди світитиме вона.
Від лиха берегтиме у житті,
Освятить всі дороги і путі.
Приспів.
й учень.
Наче весела родина,
Всі ми зайшли у світлий клас.
І тоді почалося нове життя у всіх нас.
й учень.
Так поступово ми звикали,
Тримати ручки й олівці.
Вже нас контрольні не лякали,
Ми часто чули: «Молодці».
23-й учень.
Ми всі засвоїли чудово,
Прикметник, суфікс, дієслово,
Диктантів купу написали,
Освідченими дуже стали.
(Сценка про Наталку та Івана).
Оце лихо, Іване! А що ж у тебе вчителька таке запитала?
Таблицю множення, скільки буде 2x2?
Та й справді ти - дурень! Відповів би, що буде ” п’ять”. Та я так і зробив, а потім все одно поставила " двійку”.
Не сумуй! Ось бачиш - відмінниця Наталка йде. Піди піддобрися до неї, може вона дасть тобі контрольну списати.
А я дівчина красива,
З щирим серцем неспесива.
На "відмінно " я учуся
І контрольних не боюся!
Всі науки я вивчаю
І освіту здобуваю,
І отримую щодня
В рідній школі я знання.
Добрий день, Наталко!
А, це ти, Іване! Знову двійку заробив?
Заробив...Слухай, Наталко! Сідай сьогодні зі мною за одну парту.
Ні, не сяду! Я знаю чого тобі треба: списати у мене контрольну.
(Співають вдвох на мотив "Вареничків”)
Наталка. Ой, мій милий не ходить до школи, І домашнє завдання він не вчить ніколи.
Іван. Буду вчить милая/2р.
Я не буду лінуватись моя чорнобривая.
Наталка. А я добре милого навчала,
Хваростину об нього зламала!
Буду тебе бити, буду тебе вчити,
Бо с тобою по вулиці соромно ходити.
Вчитель. Дуже швидко минули роки, і сьогодні ви випускники початкової школи. Кожен за цей час розкрив свої таланти та здібності. І, сьогодні, вас випускників, я хочу нагородити дипломами-титулами.
Титулом за успішне навчання – Литвинюк Валерія
Титул самого допитливого – Яринич Олександр
Титул самого працьовитого – Мартинюк Владилен
Титул найкращого ерудита – Зібер Валерій
Титул за зразкову поведінку – Баркевич Юлія
Титул найкращого спортсмена – Романік Максим
Титул найчуйнішого в класі – Костенко Віталій
Титул найсміливішого в класі – Руденко Олександра
23-й учень.
Ми всі закінчили четвертий свій клас,
І старше життя вже чекає на нас.
Але ми сьогодні востаннє на свято
Велике «спасибі» повинні сказати.
Всім вчителям в урочистий цей час,
За те, що навчали ви добре всіх нас!
24-й учень.
Директор у школі - фігура центральна,
Як кажуть в народі - всьому голова!
Директор на місці - той школа у шані,
І як він скерує - так підуть діла!
За те, що були ви уважні до нас,
Вам квіти дарує сьогодні наш клас.
25-й учень.
А у директора є правая рука,
Так завуча в народі називають.
Робота в неї зовсім нелегка,
І всі про це у школі знають.
26-й учень.
Свої надсилаємо вам привітання,
Найкращі прийміть від нас побажання.
У святковий, веселий і радісний час,
Звертаємо нашу увагу на вас!
(Пісня «Любі вчителі» Н.Маії)
І к. Вже осінь завітала в Україну,
І золотом покрила всі сади.
Лелеки відлетіли на чужину,
А ми на свято вчителя прийшли.
Приспів.
І навіть та берізка біля школи,
Сьогодні похилилась до землі.
Уклін низький даруєм, як ніколи,
Вам дорогі і любі вчителі./2р
2к. Як хочеться в цей день вам побажати,
Високих, ніжних і крилатих мрій.
Увагу й шану всю сповна віддати,
І виконати задум всіх надій.
Приспів.
(Діти вручають квіти вчителям)
Учні. Дозвольте рапортувати.
й учень,
За час навчання вивчено 33 літери українського алфавіту. Вивчили багато правил українського правопису, навчилися читати, писати, розв*язувати приклади, задачі.
й учень.
Ми провели разом 2450 уроків.
й учень.
Ми провели 1800 годин за партою, і це не рахуючи часу, витраченого на виконання домашнього завдання.
й учень.
Учнями класу перечитано, недочитано, зачитано до дірок 320 художніх творів, книжок.
й учень.
Отримано 1600 оцінок високого рівня, 2200 - достатнього, 1540 - середнього, про початковий рівень - помовчимо.
34-й учень,
Загублено 50 ручок, 60 олівців, з десяток гумок, 30 гудзиків, багато копійок і 144 погані звички.
35-й учень.
Списано 3 кілограми крейди, 12 штанів, 22 руки і 3 щоки.
36-й учень,
Біля школи розбито квітник, 6 носів і 2 шибки.
Учитель. Так, це наші досягнення. Прошу вашої уваги. Зараз урочиста мить. Всім учням 4-го класу присвоюється звання «Випускник початкової школи». Для вручення дипломів випускника початкової школи я запрошую директора школи Головко В.В. та завуча з навчально-виховної роботи Правосуд І.В.
37-й учень.
Спасибі усім, хто працює у школі
За ласку, увагу, турботу й привіт!
Ми всі полюбили цей рідний куточок.
І тут нас навчали любить увесь світ.
38-й учень.
Вчителько перша!
Зібрались ми нині,
Щоб дяку і шану віддати всю вам,
За ласку, за мудрість,
Бо в кожній дитині
Ви частку душі залишили на вік.
39-й учень.
Є вірні в мене друзі
І люба є рідня.
Одна із наймиліших
Це вчителька моя.
й учень.
Зжилася разом з нею,
Дитяча вся душа,
Бо в радості втішає
І в смутку розважа.
й учень.
Ой нема де правди діти,
Було всяке серед нас,
Той у школі звик шуміти.
Той урок не хотів вчити,
Той запізнювався в клас.
й учень.
Та такого не було,
Щоб робив це хтось на зло.
Бо усі ми повсякчас
Дуже-дуже любим вас.
й учень.
Пробачте нас за двійки й трійки,
Які отримували ми не раз.
Та обіцяєм, будем вчитись на 12,
Щоб не підвести і не осоромить вас.
й учень.
Пробачте за недоспані ночі,
Які над зошитами вдома провели.
За те, що нервів стільки з*їли з нами,
Щоб ми писать і рахувать могли.
й учень.
Пробачте за все нам,
Вчителько-матусю,
Що іноді ми неслухняними були,
Та ми ж вас любим до нестями,
Любим так, як тільки вмієм ми.
(.Пісня на мотив «Листья желтые»)
1к. Були інколи невдячні/2р
Ми до вас/2р
Ми вас просимо, пробачте/2р
1 ще раз/2р
Приспів
Листя жовте над школою кружляє,
І нехай воно про нас вам нагадає,
Ми по класам розійдемось, розбредемось Пролетімо як отеє жовте листя.
ІІк, І нам буде сумно часто/2р
Восени /2р
Ми бажаємо вам щастя/2р.
І весни/2р
( Виступ батьківського комітету)
Дорога перша вчителько наших дітей! Швидкоплинно проминули роки, і ми зібралися на своє останнє родинне свято у цьому класі.
Сумне і радісне це свято. Сумне, бо наші діти вилітають з-під вашого крила, і їм ще довго бракуватиме вашої повсякденної опіки. Розійдемося разом із своїми дітьми по класах і ми, дорослі члени класної родини. Ми, батьки, також ще довго звертатимемося до вас зі своїми радощами і тривогами та шукатимемо поради.
А радість свята відчуваємо, бо наші діти подорослішали, зміцніли морально і фізично, закінчили перший ступінь навчання і готові йти далі нелегкою стежиною шкільної науки.
Ви ж, шановна Леся Василівно, з першого вересня знову навчатимете грамоти маленьких першокласників. Тому бажаємо вам щастя, здоров*я, творчої наснаги.
Вчитель. Від першого і до четвертого класу з нами завжди були поруч ваші найулюбленіші мами, бабусі, татусі, дідусі. Погляньте діти, на своїх рідних, їхні очі сяють щастям, а десь у глибині затаїлася тривога, бо попереду ще стільки випробувань.
І батьки переживають у кілька разів більше, ніж ви самі. То ж любіть своїх рідних, будьте завжди гідними їх, дайте їм можливість гордитися вами.
Зробіть так, щоб передчасні зморшки не лягли на їхні прекрасні обличчя, щоб їх серця були спокійні за вас.
й учень.
Прийміть наш букет із прощання й любові,
Вклоняємось низько, і дякуємо щиро.
За ласку і ніжність, за мудрість і віру
й учень.
Бо без батьків, чого ми в світі варті,
Без маминої ласки і тепла,
І без батьківської строгості і жарту,
І без свого родинного тепла.
й учень.
Ви ж нас, як пташенят зростили,
Давали дітям раду, як могли.
І в наших душах сонце засвітили,
І крила для польоту нам дали.
й учень.
Ми любим вас, кохані мами та бабусі
Ми вам бажаєм здоров*ячка багато,
Ми хочемо, щоб завжди ви раділи,
І щоб в житті, ніколи не хворіли.
й учень.
Ми вам обіцяємо: учитись, дружити,
Гарні оцінки додому носити,
Щоб дарувати радість вам,
Любесеньким нашим батькам.
Вчитель. А зараз шановні батьки та бабусі ми пропонуємо вам переглянути інсценізацію «Один день із вашого сімейного життя»
Сценка «Лучший ученик».
Девочка-ведущая:
Бывают в жизни всякие истории.
Одну из них покажем вам сейчас.
Мы эту сценку вместе все придумали,
Ну, а сейчас похлопать просим вас.
(Выбегают из за кулис: Папа читаєш газету, мама — у телефона, старший брат - за компьютером, бабушка и сын за кулисами)
(фонограмма телефонного звонка)
Мама (за столом)
Алло! Подружка, как твои дела. (качаєт ножкой, пилит ногти)
Уже 103-я серия прошла.
«Папины дочки» смотрю каждый день,
И продолженье смотреть мне не день.
Младший сын (тянет тяжелый ранец из за кулис)
- Привет, мамуля, задали так много, (бросает его на стол) Что сдвинуть ранец не могу с порога.
Уроки сделать ты мне помоги.(обнимает маму)
Мама (встаєш и берет в руки ранец)
Своє здоровье лучше береги, (отдает ранец сыну)
Прости, сыночек, важний разговор,
Покушай и беги гулять во двор.
Сын (фонограмма Доктор Ватсон бежит к папе):
Пап, сльшь (папа отворачивается, сидя на стуле), пап слышь, пап слышишь, помоги решить задачу, (бросает ранец на колени папе)
А то я от уроков чуть не плачу...
Папа:
Ты знаешь, сын (встаєш отдает ранец сыну), в Европе ураган,
Добрался, наконец, до наших стран.
Такая интересная статья,
Не зря принес домой газету я.
Потом футбол смотреть я побегу,
Тебе, сынок, ни чем не помогу.
Сын (оббегает старшего брата, сидящего на полу):
Братишка (теребит брата за плечо), не бросай меня в беде.
Брат (встаєт с пола)
Не отвлекай меня по всякой ерунде.
Мне новий диск послушать дал сосед,
Потом попасть мне надо в интернет.
Короче, делом важним занят я,
Тебе поможет бабушка твоя.
Син (бежит к кулисам и кричит бабуля, бабуля\\!!!):
Бабушка:
Бегу, бегу! (хромая выходит из за кули, становится на передний план с сыном)
Син
Бабуля, ти должна меня спасти.
Я так устал и спать хочу пойти.
Бабушка (забирает ранец)
Йди, внучок, я вьшолню задания,
Остались у бабули еще знання. ( разводит руками к зрителям)
(Бабушка садится на пол, достает учебник,
Спасибо, бабушка. (Син вприпрыжку до кулис и обратно к бабушке)
Син
Ой! Я совсем забыл:
Нам надо в школу взять макулатуру (бабушка листает учебник)
И форму принести на физкультуру.
Сегодня мы сдаем на скорость кросс, (кладеш учебник в ранец)
Бабушка
— Скорей бы ты, внучок, уже подрос.(трясет перед ним руками, берет внука за руку убегают за кулисы, музыка все хлопают)
Внук(вприпрыжку с «дневником», бабушка с перевязанной макулатурой в руке ковыляет чють позади, все герой встают на передний план)
Сын
- Вручили мне медаль, (обращаетея к бабушке) тебе - дневник
Все вместе: Посмотрим, кто же лучший ученик?
Открывают дневник: «Бабушке - 5+».( кланяютея, уходят)
51-й учень
Я з бабусею своєю, дружу давним – давно,
І скажу вам– з нею в усьому заодно.
Моя бабуся люба найкраща у житті:
А руки у бабусі, ну просто золоті!
Вчитель. Шановні батьки та бабусі! За минулі 4 роки ми разом з вами пережили і радісні і сумні моменти життя. Дозвольте подякувати всім вам за розуміння, підтримку і допомогу, яку ви надавали мені, дітям і школі та ногородити вас листами подяки за сумлінне виховання та навчання ваших дітей.
(Пісня «А ми бажаєм вам добра»)
1к. Одна земля, одна надія І сонечко на всіх одне,
Воно усіх теплом зігріє,
Воно нікого не мине.
І буде знов весна на світі,
Надію людям дарувать,
І будем ми на світі жити,
І про добро пісні співать.
Приспів.
А ми бажаєм вам добра,
А ми бажаєм вам тепла,
Любові завтра і сьогодні.
А ми бажаєм вам добра,
Щоб наче сад, душа цвіла,
Щоб зорі падали в долоні.
Вчитель. Сьогодні на нашому святі присутня ваша наступна шкільна мама-вчителька. Це майбутній ваш класний керівник Митяненко Світлана Сергіївна, яка поведе вас у незвіданий шлях юнацьких років.
й учень.
Шановна вчителько нова!
За нас ви будьте певні,
Хоч ми рухливі і шумні,
Зате розумні й чемні.
й учень.
Хоч інколи ми пустуни маленькі,
Хоч часто в школі ми здіймаємо галас і сміх,
Та ми потягнемось до вас немов до неньки,
Якщо полюбите ви щиро усіх нас.
Клятва учнів.
Вступаючи в ряди учнів середньої школи, перед обличчям своїх товаришів, батьків, вчителів урочисто обіцяємо:
й учень.
Прибігати до школи на перший урок з очима, що горять від допитливості. Клянемось.
й учень.
З вовчим апетитом поглинати всі знання і переварювати їх до кінця. Клянемось.
й учень.
Клянемось підтримувати вогонь любові та поваги до вчителів і адміністрації школи. Клянемось.
й учень.
Не доводити вчителів до температури кипіння - 100 градусів за Цельсієм. Клянемось.
й учень.
Бути гідними своєї першої вчительки. Клянемось.
58-й учень.
3 гідністю донести високе звання учня Павлівської загальноосвітньої школи в інших школах. Клянемось.
(Виступ майбутнього класного керівника)
59-й учень.
Ми повернемось нескоро,
Щоб зібратись дружнім колом.
Школо, ми з тобою не прощаємось.
Назавжди не покидаємо тебе.
Просто скажем: « Школо, допобачення»,
Здрастуй, літо золоте!
Фінальна пісня. «Погода в доме»
1к. Мы к вам пришли, учиться малышами,
За это время, очень подросли.
Мы очень многое от вас узнали,
Мы расставаться с вами не хотим.
Припев.
Мы говорим, вам досвиданья!
Прощаться время настает.
Желаем счастья, и здоровья,
И помнить нас и згода в год. /2р.
2к. Какой прогноз?
Что ждет нас в 5 классе?
Какие будут там учителя?
Но вы в нас верьте,
Мы не подведем вас.
Ведь нервы вы потратили не зря.
Припев.
(Фінальний вальс)
Вчитель. Діти! Ось і закінчився наш святковий концерт. Не забувайте свою початкову школу, вчителів, які вас навчали. Приходьте до нас. Бажаю вам успіхів у навчанні.
Дорогі батьки та бабусі. Я вдячна вам за співпрацю, за допомогу, яку ви сумлінно виконували в вихованні своїх дітей. Бережіть своїх дітей, допомагайте їм, будьте до них уважні та терплячі. Бажаю всім здоров*я, щастя, миру, сонячного тепла. Дякую за увагу.










































































































