Матеріал:

Випускний бал "Початкова школо, прощавай" 4 клас

zip
23.02.2022
4 0
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

ВАЖЛИВО

Цей матеріал заархівовано. Якщо у вас виникли складнощі з переглядом завантаженого матеріалу на комп'ютері, будь ласка, перегляньте інструкцію: «Як розархівувати завантажений файл».

Опис методичного матеріалу:

Випускний бал для учнів 4 класу.

  1. й ведучий. У ласкавому травневому повітрі

Бузковий запах ллється і бринить, і Тож, на шкільному нашому подвір*ї,

Останній дзвоник скоро продзвенить.

  1. й ведучий. Це сльози й радість, свято і прощання,

Для когось він лунає перший раз.

Для когось справді буде він останнім,

А нас покличе у наступний клас.

1-й ведучий. Добрий день, шановні гості!

Раді вас вітати!

Всім бажаємо здоров*я,

Й щастя повну хату.

2-й ведучий. Дозвольте, шановні гості, розпочати наше і традиційне шкільне свято - свято прощання з початковою | школою. Це перехід на нову сходинку в нашому житті, а отже, дуже важлива, визначна подія.

1-й ведучий. З давніх-давен люди піднімали голову, спрямовуючи свій погляд на зоряне небо. Он Велика Ведмедиця, он Чумацький шлях, а он полетіла в небесній глибині комета, вітаючи нас вогненним хвостом.

2-й ведучий. А он загорілася нова зірочка. Вона така маленька, не смілива ще. В народі кажуть: «Загорілись на небі зірочки, то в родинах з*явились діточки». Так-так, , саме народження дитини віщують зорі!

1-й ведучий. Рік 2006. В родинах щасливих Павлівців зявились маленькі хлопчики та дівчатка. Батьки довго радились: «Яке імя подарувати своїм зірочкам?»Маленькі зірочки перетворились у яскраві прекрасні зорі, які за хвилину з*являться на сцені.

2-й ведучий. Сьогодні свято це - для вас!

Лунає музика - для вас!

І сонця промінь - теж для вас!

І цей прекрасний дружний клас,

Ми всі чекаємо на вас!

Разом. Зустрічайте, наших прекрасних зірочок, випускників 4 класу.

(Під музику з віршем характеристикою заходять учні)

1-й ведучий. Він дуже любить почудити,

Покепкувати, погомоніти.

Але водночас він серйозний,

Це Максим наш віртуозний.

2-й ведучий. В нашім класі є мовчун,

І водночас веселун,

А який же він артист,

Це Віталя, пародист.

1-й ведучий. Він завжди виходить чистим,

З ситуацій будь-яких,

Поглядом стріляє бистрим,

Саша Яринич вражає всіх.

2-й ведучий. Із лиця хоч водиці напийся,

Ну а очі безодня одна.

І розумна, і привітна і красуня всесвітня,

Це наша Саша, ось вона.

1-й ведучий. У сузір*ї гарно сяє,

Ця зіронька нова.

Серця хлопців підкоряє,

Наша Лєра чарівна.

2-й ведучий. Є у класі в нас дівчина,

Розум, щирість, доброта.

Гармонує врода й простота,

Це наша Юля дорога!

1-й ведучий. Тихий в школі, тихий в класі,

До цукерок дуже ласий.

Вчиться він і так і сяк,

Це, Валєра, наш козак!

2-й ведучий. Тихий, тихий чути звук,

То сміється Влад Мартинюк.

Скромний хлопець, хоч куди,

Повний вроди й доброти.

1-й ведучий. Знайомтеся, якщо ви звичайно не знайомі.

Діти (по черзі): Талановиті, галасливі, творчі, працелюбні, найкращі, найрозумніші, найшвидші, найдружніші.

Всі: 4 клас.

(Діти танцюють вальс з полотнами )

  1. й учень.

Зібрались дружно ми на свято,

Схвильовані, як в перший раз.

Щоб вам удачі побажати .

І перейти у п*ятий клас.

  1. й учень.

Багато доброго, нового,

Життя відкриє ще для нас.

Як перша сходинка до нього,

Для всіх нас буде п*ятий клас.

  1. й учень.

У нас у всіх святковий настрій,

Ми всі схвильовані украй.

«Середня школо - скажем, - здрастуй!»

А початкова - прощавай!

  1. й учень.

Тож прощавай, четвертий клас!

Ти замалий уже для нас.

Та ми повернемось не раз

Думками в наш четвертий клас!

  1. й учень.

Ці чотири роки всі ми разом йшли,

Хвилювання й радість поділяли!

Разом і навчались, і росли.

І свята всі дружно відзначали!

  1. й учень.

Сьогодні ж свято - це для нас!

Лунає музика - для нас!

В садках бузок зацвів - для нас!

І сонця промінь - теж для нас!

  1. й учень.

Як світло й урочисто в нашім залі,

Повсюду яскраві букети стоять.

Сьогодні на свято ми з вами зібрались,

Щоб про рідну школу усім розказати!

  1. й учень.

Злинь же музико, в небо! Гучніше!

В добру пору лунай, в добрий час!

Вище голови! Вперед! Веселіше!

Бо майбутнє чекає на нас!

( Песня на мотив песни "Школьная пора")

Ік.Помнишь, как все начиналось?

В первый раз, в первый класс.

Нас привели в школу мамы,

И шли со страхом туда мы,

Думали, как же все сложится у нас.

Припев.

Школьная пора, где при всякой погоде

Пропадаєм пропадом в школе своей.

А ночью снится учителя голос:

Подними ты технику чтенья скорей./2р

ІІк.Вот подросли мы немного,

Перешли в пятый класс

Только со школой начальной

Нам расставаться печально,

Будем ее вспоминать еще не раз

9-й учень

Там десь далеко за туманами,

Той дивний і прекрасний час.

Коли ми з татами і мамами

Прийшли до школи в перший клас.

10-й учень.

У наших дівчаток були бантики пишні.

І губки - наче спілі вишні,

І портфелики в руках,

І цікавість у очах.

11-й учень.

Хлопчики наші - усі швиденькі,

І рум*яні, і меткі,

Вони були такі маленькі,

А от виросли які.

12-й учень.

Ми малі на лінійці стояли,

А в очах і цікавість і страх!

В руках квітів букети тримали,

І тремтіла тривога в очах.

13-й учень.

Так швидко ми освоїлись,

І з класом ознайомились,

Боялись лиш дівчата,

Бо в нас їх дуже мало.

Бо в нас, їх дуже мало.

  1. й учень.

Давайте пригадаємо разом,

Як вперше на лінійці ми стояли.

Розгублені, малі, кумедні.

З-за квітів ледве виглядали.

  1. й учень.

В той день світило сонце ясно,

Навколо так було прекрасно,

А вчителька, промовила звертання:

«Ну що, розпочнемо навчання».

  1. й учень.

Хай пісня крізь лине,

Хай сміх крізь лунає,

У кожного радісна усмішка сяє,

Всі дружні, веселі, радійте за нас.

Всі разом: Ми всі перейшли у 5 клас.

Вчитель. Ось так 4 роки тому, утворилась наша шкільна родина. А з чого все починалось? Давайте пригадаємо 2012рік.

(Перегляд відео з 1 вересня 2012 року.)

  1. й учень.

Ось перше вересня, скликає дзвоник нас,

Цей день ми не забудемо ніколи.

Як рано восени, в свій перший клас,

Веселим ранком ми прийшли до школи.

  1. й учень.

Ми почули цей дзвінок веселий,

Що продзвенів нам перший раз,

Коли ввійшли, ми з квітами у школу,

У свій найкращий перший клас.

  1. й учень.

Хоч і дуже старався наш клас,

Не відразу заявлялись п*ятірки.

А якщо, щось не виходило в нас,

Ми над зошитами плакали гірко.

  1. й учень.

В школу ми малюками прийшли,

І було з нами стільки мороки

Та тепер ми уже підросли,

Бо провчились 4 ми роки.

(Звучить пісня «Зачекай моє дитинство, зачекай»)

І к. Дитинство наше радісним було,

Та раптом віддзвеніло, відцвіло,

Злетіло тихо в сині небеса,

І мабуть, не повернеться назад.

IIриспів: Зачекай моє дитинство, зачекай!

Не спіши летіти у далекий край!

Наче птаха, білі крилоньки згорни,

Щоб по довше ми лишалися дітьми. /2р.

.А я кричу дитинству:«Зупинись»,

А я його благаю : «Повернись»,

Воно сміється лагідно мені,

Я повернусь до тебе уві сні.

Приспів.

Зк.Все далі в небі зірка осяйна,

Мені завжди світитиме вона.

Від лиха берегтиме у житті,

Освятить всі дороги і путі.

Приспів.

  1. й учень.

Наче весела родина,

Всі ми зайшли у світлий клас.

І тоді почалося нове життя у всіх нас.

  1. й учень.

Так поступово ми звикали,

Тримати ручки й олівці.

Вже нас контрольні не лякали,

Ми часто чули: «Молодці».

23-й учень.

Ми всі засвоїли чудово,

Прикметник, суфікс, дієслово,

Диктантів купу написали,

Освідченими дуже стали.

(Сценка про Наталку та Івана).

  • Оце лихо, Іване! А що ж у тебе вчителька таке запитала?

Таблицю множення, скільки буде 2x2?

Та й справді ти - дурень! Відповів би, що буде ” п’ять”. Та я так і зробив, а потім все одно поставила " двійку”.

Не сумуй! Ось бачиш - відмінниця Наталка йде. Піди піддобрися до неї, може вона дасть тобі контрольну списати.

А я дівчина красива,

З щирим серцем неспесива.

На "відмінно " я учуся

І контрольних не боюся!

Всі науки я вивчаю

І освіту здобуваю,

І отримую щодня

В рідній школі я знання.

  • Добрий день, Наталко!

  • А, це ти, Іване! Знову двійку заробив?

  • Заробив...Слухай, Наталко! Сідай сьогодні зі мною за одну парту.

  • Ні, не сяду! Я знаю чого тобі треба: списати у мене контрольну.

(Співають вдвох на мотив "Вареничків”)

Наталка. Ой, мій милий не ходить до школи, І домашнє завдання він не вчить ніколи.

Іван. Буду вчить милая/2р.

Я не буду лінуватись моя чорнобривая.

Наталка. А я добре милого навчала,

Хваростину об нього зламала!

Буду тебе бити, буду тебе вчити,

Бо с тобою по вулиці соромно ходити.

Вчитель. Дуже швидко минули роки, і сьогодні ви випускники початкової школи. Кожен за цей час розкрив свої таланти та здібності. І, сьогодні, вас випускників, я хочу нагородити дипломами-титулами.

Титулом за успішне навчання – Литвинюк Валерія

Титул самого допитливого – Яринич Олександр

Титул самого працьовитого – Мартинюк Владилен

Титул найкращого ерудита – Зібер Валерій

Титул за зразкову поведінку – Баркевич Юлія

Титул найкращого спортсмена – Романік Максим

Титул найчуйнішого в класі – Костенко Віталій

Титул найсміливішого в класі – Руденко Олександра

23-й учень.

Ми всі закінчили четвертий свій клас,

І старше життя вже чекає на нас.

Але ми сьогодні востаннє на свято

Велике «спасибі» повинні сказати.

Всім вчителям в урочистий цей час,

За те, що навчали ви добре всіх нас!

24-й учень.

Директор у школі - фігура центральна,

Як кажуть в народі - всьому голова!

Директор на місці - той школа у шані,

І як він скерує - так підуть діла!

За те, що були ви уважні до нас,

Вам квіти дарує сьогодні наш клас.

25-й учень.

А у директора є правая рука,

Так завуча в народі називають.

Робота в неї зовсім нелегка,

І всі про це у школі знають.

26-й учень.

Свої надсилаємо вам привітання,

Найкращі прийміть від нас побажання.

У святковий, веселий і радісний час,

Звертаємо нашу увагу на вас!

(Пісня «Любі вчителі» Н.Маії)

І к. Вже осінь завітала в Україну,

І золотом покрила всі сади.

Лелеки відлетіли на чужину,

А ми на свято вчителя прийшли.

Приспів.

І навіть та берізка біля школи,

Сьогодні похилилась до землі.

Уклін низький даруєм, як ніколи,

Вам дорогі і любі вчителі./2р

2к. Як хочеться в цей день вам побажати,

Високих, ніжних і крилатих мрій.

Увагу й шану всю сповна віддати,

І виконати задум всіх надій.

Приспів.

(Діти вручають квіти вчителям)

Учні. Дозвольте рапортувати.

  1. й учень,

За час навчання вивчено 33 літери українського алфавіту. Вивчили багато правил українського правопису, навчилися читати, писати, розв*язувати приклади, задачі.

  1. й учень.

Ми провели разом 2450 уроків.

  1. й учень.

Ми провели 1800 годин за партою, і це не рахуючи часу, витраченого на виконання домашнього завдання.

  1. й учень.

Учнями класу перечитано, недочитано, зачитано до дірок 320 художніх творів, книжок.

  1. й учень.

Отримано 1600 оцінок високого рівня, 2200 - достатнього, 1540 - середнього, про початковий рівень - помовчимо.

34-й учень,

Загублено 50 ручок, 60 олівців, з десяток гумок, 30 гудзиків, багато копійок і 144 погані звички.

35-й учень.

Списано 3 кілограми крейди, 12 штанів, 22 руки і 3 щоки.

36-й учень,

Біля школи розбито квітник, 6 носів і 2 шибки.

Учитель. Так, це наші досягнення. Прошу вашої уваги. Зараз урочиста мить. Всім учням 4-го класу присвоюється звання «Випускник початкової школи». Для вручення дипломів випускника початкової школи я запрошую директора школи Головко В.В. та завуча з навчально-виховної роботи Правосуд І.В.

37-й учень.

Спасибі усім, хто працює у школі

За ласку, увагу, турботу й привіт!

Ми всі полюбили цей рідний куточок.

І тут нас навчали любить увесь світ.

38-й учень.

Вчителько перша!

Зібрались ми нині,

Щоб дяку і шану віддати всю вам,

За ласку, за мудрість,

Бо в кожній дитині

Ви частку душі залишили на вік.

39-й учень.

Є вірні в мене друзі

І люба є рідня.

Одна із наймиліших

Це вчителька моя.

  1. й учень.

Зжилася разом з нею,

Дитяча вся душа,

Бо в радості втішає

І в смутку розважа.

  1. й учень.

Ой нема де правди діти,

Було всяке серед нас,

Той у школі звик шуміти.

Той урок не хотів вчити,

Той запізнювався в клас.

  1. й учень.

Та такого не було,

Щоб робив це хтось на зло.

Бо усі ми повсякчас

Дуже-дуже любим вас.

  1. й учень.

Пробачте нас за двійки й трійки,

Які отримували ми не раз.

Та обіцяєм, будем вчитись на 12,

Щоб не підвести і не осоромить вас.

  1. й учень.

Пробачте за недоспані ночі,

Які над зошитами вдома провели.

За те, що нервів стільки з*їли з нами,

Щоб ми писать і рахувать могли.

  1. й учень.

Пробачте за все нам,

Вчителько-матусю,

Що іноді ми неслухняними були,

Та ми ж вас любим до нестями,

Любим так, як тільки вмієм ми.

(.Пісня на мотив «Листья желтые»)

1к. Були інколи невдячні/2р

Ми до вас/2р

Ми вас просимо, пробачте/2р

1 ще раз/2р

Приспів

Листя жовте над школою кружляє,

І нехай воно про нас вам нагадає,

Ми по класам розійдемось, розбредемось Пролетімо як отеє жовте листя.

ІІк, І нам буде сумно часто/2р

Восени /2р

Ми бажаємо вам щастя/2р.

І весни/2р

( Виступ батьківського комітету)

Дорога перша вчителько наших дітей! Швидкоплинно проминули роки, і ми зібралися на своє останнє родинне свято у цьому класі.

Сумне і радісне це свято. Сумне, бо наші діти вилітають з-під вашого крила, і їм ще довго бракуватиме вашої повсякденної опіки. Розійдемося разом із своїми дітьми по класах і ми, дорослі члени класної родини. Ми, батьки, також ще довго звертатимемося до вас зі своїми радощами і тривогами та шукатимемо поради.

А радість свята відчуваємо, бо наші діти подорослішали, зміцніли морально і фізично, закінчили перший ступінь навчання і готові йти далі нелегкою стежиною шкільної науки.

Ви ж, шановна Леся Василівно, з першого вересня знову навчатимете грамоти маленьких першокласників. Тому бажаємо вам щастя, здоров*я, творчої наснаги.

Вчитель. Від першого і до четвертого класу з нами завжди були поруч ваші найулюбленіші мами, бабусі, татусі, дідусі. Погляньте діти, на своїх рідних, їхні очі сяють щастям, а десь у глибині затаїлася тривога, бо попереду ще стільки випробувань.

І батьки переживають у кілька разів більше, ніж ви самі. То ж любіть своїх рідних, будьте завжди гідними їх, дайте їм можливість гордитися вами.

Зробіть так, щоб передчасні зморшки не лягли на їхні прекрасні обличчя, щоб їх серця були спокійні за вас.

  1. й учень.

Прийміть наш букет із прощання й любові,

Вклоняємось низько, і дякуємо щиро.

За ласку і ніжність, за мудрість і віру

  1. й учень.

Бо без батьків, чого ми в світі варті,

Без маминої ласки і тепла,

І без батьківської строгості і жарту,

І без свого родинного тепла.

  1. й учень.

Ви ж нас, як пташенят зростили,

Давали дітям раду, як могли.

І в наших душах сонце засвітили,

І крила для польоту нам дали.

  1. й учень.

Ми любим вас, кохані мами та бабусі

Ми вам бажаєм здоров*ячка багато,

Ми хочемо, щоб завжди ви раділи,

І щоб в житті, ніколи не хворіли.

  1. й учень.

Ми вам обіцяємо: учитись, дружити,

Гарні оцінки додому носити,

Щоб дарувати радість вам,

Любесеньким нашим батькам.

Вчитель. А зараз шановні батьки та бабусі ми пропонуємо вам переглянути інсценізацію «Один день із вашого сімейного життя»

Сценка «Лучший ученик».

Девочка-ведущая:

  • Бывают в жизни всякие истории.

Одну из них покажем вам сейчас.

Мы эту сценку вместе все придумали,

Ну, а сейчас похлопать просим вас.

(Выбегают из за кулис: Папа читаєш газету, мама — у телефона, старший брат - за компьютером, бабушка и сын за кулисами)

(фонограмма телефонного звонка)

Мама (за столом)

  • Алло! Подружка, как твои дела. (качаєт ножкой, пилит ногти)

Уже 103-я серия прошла.

«Папины дочки» смотрю каждый день,

И продолженье смотреть мне не день.

Младший сын (тянет тяжелый ранец из за кулис)

- Привет, мамуля, задали так много, (бросает его на стол) Что сдвинуть ранец не могу с порога.

Уроки сделать ты мне помоги.(обнимает маму)

Мама (встаєш и берет в руки ранец)

  • Своє здоровье лучше береги, (отдает ранец сыну)

Прости, сыночек, важний разговор,

Покушай и беги гулять во двор.

Сын (фонограмма Доктор Ватсон бежит к папе):

  • Пап, сльшь (папа отворачивается, сидя на стуле), пап слышь, пап слышишь, помоги решить задачу, (бросает ранец на колени папе)

А то я от уроков чуть не плачу...

Папа:

  • Ты знаешь, сын (встаєш отдает ранец сыну), в Европе ураган,

Добрался, наконец, до наших стран.

Такая интересная статья,

Не зря принес домой газету я.

Потом футбол смотреть я побегу,

Тебе, сынок, ни чем не помогу.

Сын (оббегает старшего брата, сидящего на полу):

  • Братишка (теребит брата за плечо), не бросай меня в беде.

Брат (встаєт с пола)

  • Не отвлекай меня по всякой ерунде.

Мне новий диск послушать дал сосед,

Потом попасть мне надо в интернет.

Короче, делом важним занят я,

Тебе поможет бабушка твоя.

Син (бежит к кулисам и кричит бабуля, бабуля\\!!!):

Бабушка:

Бегу, бегу! (хромая выходит из за кули, становится на передний план с сыном)

Син

  • Бабуля, ти должна меня спасти.

Я так устал и спать хочу пойти.

Бабушка (забирает ранец)

  • Йди, внучок, я вьшолню задания,

Остались у бабули еще знання. ( разводит руками к зрителям)

(Бабушка садится на пол, достает учебник,

  • Спасибо, бабушка. (Син вприпрыжку до кулис и обратно к бабушке)

Син

Ой! Я совсем забыл:

Нам надо в школу взять макулатуру (бабушка листает учебник)

И форму принести на физкультуру.

Сегодня мы сдаем на скорость кросс, (кладеш учебник в ранец)

Бабушка

— Скорей бы ты, внучок, уже подрос.(трясет перед ним руками, берет внука за руку убегают за кулисы, музыка все хлопают)

Внук(вприпрыжку с «дневником», бабушка с перевязанной макулатурой в руке ковыляет чють позади, все герой встают на передний план)

Сын

- Вручили мне медаль, (обращаетея к бабушке) тебе - дневник

Все вместе: Посмотрим, кто же лучший ученик?

Открывают дневник: «Бабушке - 5+».( кланяютея, уходят)

51-й учень

Я з бабусею своєю, дружу давним – давно,
І скажу вам– з нею в усьому заодно.
Моя бабуся люба найкраща у житті:
А руки у бабусі, ну просто золоті!

Вчитель. Шановні батьки та бабусі! За минулі 4 роки ми разом з вами пережили і радісні і сумні моменти життя. Дозвольте подякувати всім вам за розуміння, підтримку і допомогу, яку ви надавали мені, дітям і школі та ногородити вас листами подяки за сумлінне виховання та навчання ваших дітей.

(Пісня «А ми бажаєм вам добра»)

1к. Одна земля, одна надія І сонечко на всіх одне,

Воно усіх теплом зігріє,

Воно нікого не мине.

І буде знов весна на світі,

Надію людям дарувать,

І будем ми на світі жити,

І про добро пісні співать.

Приспів.

А ми бажаєм вам добра,

А ми бажаєм вам тепла,

Любові завтра і сьогодні.

А ми бажаєм вам добра,

Щоб наче сад, душа цвіла,

Щоб зорі падали в долоні.

Вчитель. Сьогодні на нашому святі присутня ваша наступна шкільна мама-вчителька. Це майбутній ваш класний керівник Митяненко Світлана Сергіївна, яка поведе вас у незвіданий шлях юнацьких років.

  1. й учень.

Шановна вчителько нова!

За нас ви будьте певні,

Хоч ми рухливі і шумні,

Зате розумні й чемні.

  1. й учень.

Хоч інколи ми пустуни маленькі,

Хоч часто в школі ми здіймаємо галас і сміх,

Та ми потягнемось до вас немов до неньки,

Якщо полюбите ви щиро усіх нас.

Клятва учнів.

Вступаючи в ряди учнів середньої школи, перед обличчям своїх товаришів, батьків, вчителів урочисто обіцяємо:

  1. й учень.

Прибігати до школи на перший урок з очима, що горять від допитливості. Клянемось.

  1. й учень.

З вовчим апетитом поглинати всі знання і переварювати їх до кінця. Клянемось.

  1. й учень.

Клянемось підтримувати вогонь любові та поваги до вчителів і адміністрації школи. Клянемось.

  1. й учень.

Не доводити вчителів до температури кипіння - 100 градусів за Цельсієм. Клянемось.

  1. й учень.

Бути гідними своєї першої вчительки. Клянемось.

58-й учень.

3 гідністю донести високе звання учня Павлівської загальноосвітньої школи в інших школах. Клянемось.

(Виступ майбутнього класного керівника)

59-й учень.

Ми повернемось нескоро,

Щоб зібратись дружнім колом.

Школо, ми з тобою не прощаємось.

Назавжди не покидаємо тебе.

Просто скажем: « Школо, допобачення»,

Здрастуй, літо золоте!

Фінальна пісня. «Погода в доме»

1к. Мы к вам пришли, учиться малышами,

За это время, очень подросли.

Мы очень многое от вас узнали,

Мы расставаться с вами не хотим.

Припев.

Мы говорим, вам досвиданья!

Прощаться время настает.

Желаем счастья, и здоровья,

И помнить нас и згода в год. /2р.

2к. Какой прогноз?

Что ждет нас в 5 классе?

Какие будут там учителя?

Но вы в нас верьте,

Мы не подведем вас.

Ведь нервы вы потратили не зря.

Припев.

(Фінальний вальс)

Вчитель. Діти! Ось і закінчився наш святковий концерт. Не забувайте свою початкову школу, вчителів, які вас навчали. Приходьте до нас. Бажаю вам успіхів у навчанні.

Дорогі батьки та бабусі. Я вдячна вам за співпрацю, за допомогу, яку ви сумлінно виконували в вихованні своїх дітей. Бережіть своїх дітей, допомагайте їм, будьте до них уважні та терплячі. Бажаю всім здоров*я, щастя, миру, сонячного тепла. Дякую за увагу.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

+Показати ще (84)

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

0.
zip
Презентация выпускного.zip
63,5 Мб
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

ВАЖЛИВО

Цей матеріал заархівовано. Якщо у вас виникли складнощі з переглядом завантаженого матеріалу на комп'ютері, будь ласка, перегляньте інструкцію: «Як розархівувати завантажений файл».

Рекомендуємо

Випускний - 4 клас Прощавай, початкова школо!

zip
Випускний - 4 клас Прощавай, початкова школо!

5970

Аватар профіля Копанько Людмила Анатоліївна
Різне
4 клас

65 грн

розтяжка ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО! на випускний 4 клас

pdf
розтяжка ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО! на випускний 4 клас

1613

Аватар профіля НУШ
Виховна робота
4 клас

20 грн

Фотобутафорія для 4 класу (Прощавай початкова школа).

pdf
Фотобутафорія для 4 класу (Прощавай початкова школа).

5794

Аватар профіля Совенко Ірина Ярославівна
Виховна робота
4 клас та змішані

25 грн

Розтяжка "Прощавай, 4 клас! ", "Прощавай, початкова школо!"

zip
Розтяжка "Прощавай, 4 клас! ", "Прощавай, початкова школо!"

1103

Аватар профіля Руденко Людмила Борисівна
Різне
4 клас

25 грн

Розтяжка «Прощавай, початкова школо!» для урочистого випускного

pdf
Розтяжка «Прощавай, початкова школо!» для урочистого випускного

28

Аватар профіля Бистрицький Вадим Анатолійович
Різне

50 грн

Розробка заходу для 4 класу "Прощавай, початкова школо!"

docx
Розробка заходу для 4 класу "Прощавай, початкова школо!"

296

Аватар профіля Ситніченко Альона Едуардівна
Виховна робота
4 клас

30 грн

Схожі матеріали

Перший урок "Щоб у серці жила Україна"

docx
Перший урок "Щоб у серці жила Україна"

21949

Аватар профіля Ляшук Інна Сергіївна
Виховна робота
3 клас

Перший урок на тему "Сила єдності в часи випробувань" (3-4 класи)

docx
Перший урок на тему "Сила єдності в часи  випробувань" (3-4 класи)

1941

Аватар профіля Скребець Валентина Володимирівна
Виховна робота
3—4 роки

Виховний захід "Математичне кафе "Ерудит""

docx
Виховний захід "Математичне кафе "Ерудит""

8575

Аватар профіля Ляшук Інна Сергіївна
Виховна робота
3—4 клас

Турнір "Посвята в п'ятикласники"

doc
Турнір "Посвята в п'ятикласники"

7053

Аватар профіля Ляшук Інна Сергіївна
Виховна робота
5 клас

План конспект першого уроку "Україна - країна героів"

docx
План конспект першого уроку "Україна - країна героів"

3238

Аватар профіля Цорінова Наталія Степанівна
Виховна робота
7—11 клас та змішані

План-конспект першого уроку в 5 класі НУШ 2025-2026 навч.році. "Шлях до мрії: перші кроки в 5 класі"

docx
План-конспект першого уроку в 5 класі НУШ 2025-2026 навч.році. "Шлях до мрії: перші кроки в 5 класі"

784

Аватар профіля Цорінова Наталія Степанівна
Виховна робота
5 клас