До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
6
міс.
1
9
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Виховний захід "Що таке кохання і як ми вміємо кохати?"

Опис документу:
Про кохання не говорять, про нього вже все сказано… Тож сьогодні будемо мовчки вдихати аромат закоханості, насолоджуватися нашими учасниками, на сцені, цікавими і веселими конкурсами, романтичною музикою. День святого Валентина – це свято, яке святкують в усьому світі, це свято закоханих. Закохані творять дива. Якщо дарують квіти, то мільйон, Якщо зізнаються в коханні,… то метровими літерами, Якщо святкують,… то всією планетою.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Що таке кохання як ми вміємо кохати?

Зал прикрашений різноманітними символами кохання: сердечками, повітряними кульками, святково прибрані столи та стільці.

Ведучий: Читає вірш про кохання

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ

лиш приходить подібне кохання.

В день такий розцвітає весна на землі

І земля убирається зрання..

Дише тихо і легко в синяву вона,

простягає до зір свої руки...

В день такий на землі розцвітає весна

і тремтить од солодкої муки...

В'яне серце моє од щасливих очей,

що горять в тумані наді мною...

Розливається кров і по жилах тече,

ніби пахне вона лободою...

ВедучаДоброго дня! Ми щиро раді вас вітати у цій залі на святкуванні Дня всіх закоханих.

Про кохання не говорять, про нього вже все сказано… Тож сьогодні будемо мовчки вдихати аромат закоханості, насолоджуватися нашими учасниками, на сцені, цікавими і веселими конкурсами, романтичною музикою.

Ведучий: День святого Валентина – це свято, яке святкують в усьому світі, це свято закоханих. Закохані творять дива. Якщо дарують квіти, то мільйон,

Якщо зізнаються в коханні,… то метровими літерами,

Якщо святкують,… то всією планетою.

Ведуча: І сьогодні ми, частинка планети, говоримо: «Ласкаво запрошуємо на свято закоханих!». Вітаємо вас з днем святого Валентина!

Ведучий:Сьогодні лунатимуть слова кохання, і ми впевнені, що воно буде взаємним. Зараз, у цій залі, зустрінуться дівчата та юнаки. Звичайно вони зустрінуться не вперше, тому що всі вони навчаються в нашому ліцеї і знають один одного давно. 
Ведуча:Але ми надіємося, що все ж таки гра у нас пройде цікаво. А ви своїми оплесками і увагою допоможете нам. І все заради того, аби знову переконатися: ми варті одне одного!

Ведучий:Але перемога не буде легкою, адже для того, щоб перемогти і хлопцям і дівчатам необхідно добре розбиратися в психології протилежної статі. А неабияку частку азарту і гарного гумору додадуть нашій грі самі учасники.

Ведуча: А тепер представимо учасників нашої гри. 

Сильні, кмітливі, неперевершені хлопці (представлення хлопців). Учасник під номером 1- Олександр; Під номером 2-Станіслав; Учасник під номером 3- Андрій; Під номером 4 – Даніель (виходять).

Ведучий А також – чарівні, талановиті,скромні дівчата(представлення дівчат). Учасник під номером 1-Даніела; Під номером 2- Любов; Учасник під номером 3- Діана ; Під номером 4 – Міхаєла (виходять), (танцюють вальс).

Але є ще й верховний суддя цієї неперевершеної гри – це наше журі,яке буде спостерігати за конкурсами та оцінювати ваші здібності та талант!(Представлення журі).

Ведуча: Він – Інь а вона – Янь! Він каже: «чорне», Вона каже: «біле», Він: «так», а Вона «ні»! Однак, один без одного вони життя свого не уявляють…

Ведучий Вічні докази та суперечки між жінкою та чоловіком.. Отже, переходимодо першого раунду. Але перед тим, знайте, маленький нюанс, ми з хлопцями розмовляли перед святом і дійшли до висновку, що жінка, то є дуже ревниве створіння. Дивимось на екран… (відео: «ревність»)

Ведуча Але ви, хлопці, на думку дівчат, насправді не можете скласти навіть декілька слів докупи щоб привітати нас, дівчат, з днем Валентина. Дивимось (відео «Мужик не реально тупит»)…

Ведучий Добре,добре, не сперечайтесь… Раундів у нас 4, от і побачимо хто найдотепніший із вас у другому раунді. Отже,часто жінкам доводиться виконувати чоловічу роботу, а чоловікам жіночу, але якби там не було, а на фоні цього виникає безліч суперечок. Тому наш другий раунд називається «Обмін ролями». Зараз наші учасники покажуть свої вміння – хлопці побувають у ролі дівчат, а дівчата – в ролі хлопців. Перемагає та команда яка дасть більшу кількість правильних відповідей

Ведуча Хлопці, скажіть ви любите красивих доглянутих дівчат? Хочемо перевірити ваші знання засобів за допомогою яких ваші дівчата стають красивими(Показ слайдів)

Ні для кого не секрет, що жінка може і цвях забити, і лампочку вкрутити, і ще багато чого може… А от чи знають наші дівчата, як називаються ці інструменти? (Показ слайдів). Ведучий: Третій раунд має назву «Хто я?» умови такі: один з учасників виходить до мене і обирає собі плакат в якому лежить зображення персонажа. Головна задача вгадати, що це за персонаж. Питання до команди мають бути такі, на які можна відповісти «так» або «ні». Наприклад: Я чоловік? Я казковий персонаж? Час на виконання завдання 90 с. (проходить конкурс.)

Ведуча Четвертий раунд називається «Зірки в ряд», завдання учасникам

вистроїти суперників в ряд за вказаними ознаками.

Попросимо наших учасників пригадати своє раннє дитинство.

ВедучийВсі наші хлопці справжні богатирі. То ж дівчата, розташуйте хлопців у такому порядку: чия вага при народженні була від найменшої до найбільшої На першому місці буде той, хто народився з найменшою вагою.

( Ведучий розставляє правильно).

Стас Олександр Сергій Гріша

На першому місці поставили____. А Потрібно було_____

ВедучаХлопці а зараз завдання для вас! «Хто із наших дівчат лягає спати найпізніше?» Розташуйте дівчат у порядку від найменшого до найбільшого. На першому місці повинна бути та, котра лягає спати найшвидше.

Даніела Міхаєла Любов Діана

Ведучий. Ну кажіть нам правильні відповіді.

Ведуча розставляє правильно На першому місці поставили____. А Потрібно було_____.

Ведуча:Так,так,так… Ми познайомилися з нашими учасниками, дізналися про них багато цікавого, але що це за свято, коли в день Валентина замість слів кохання сперечаються,доказують один одному наші учасники, хто з них сильніший, хто спритніший, хто розумніший… Саме сьогодні, 14 лютого — День Святого Валентина, День закоханих.  Тому, замість суперечок, давайте побільше дізнаємося про нашу прекрасну половину людства-дівчат та сильну половину-хлопців.

(Звучить пісня)

Ведучий: Є легенда, ніби при творінні 
Серце у людей було єдиним. 
Але Бог за злочини невинні 
Розділив його на половини. 
Ведуча: І тепер одна одну шукають 
Половини в почуттях кипучих. 
Не знаходять — плачуть, проклинають, 
А як знайдуть — сходяться жагуче. 
Так і я — шукала і не бачу, 
Де ж вона — та вірна половина? 
Щоб у серце увійшла гаряча, 
Ніби щира пісня солов'їна. 
Ведучий: Любов — це почуття, про яке писали у всі віки, яке надихало на рицарські подвиги й двобої. Але що воно таке? Яке воно? Коли воно виникає? 
Це питання, які, напевне, турбують кожного з нас.
Ведуча:Здавна існує звичай вважати 14 лютого Святом закоханих. Якраз 
у цей день ті, хто ще не зізнався у коханні, просто змушені це зробити. 
А винуватцем цієї гарної традиції є Святий Валентин. 
Ведучий:Кожне свято з часом набуває своїх традицій, а якщо це свято — всесвітнє, то й традиції в кожній країні свої. Зокрема, в Англії та Америці цього дня всі надсилають друзям святкові листівки-валентинчики з освідченням у коханні. 
Ведуча: А в Італії цього дня кохана жінка має право освідчитися в коханні чоловікові. Якщо він не розділяє її палких почуттів, то повинен подарувати їй... нову сукню. 
Ведучий: Життя без кохання, 
Життя без любові – 
То небо без сонця, 
То небо беззоре. 
Життя неможливе. 
Воно не існує, 
Коли наше серце любові не чує! 

Ведуча: Багато з вас знає сьогоднішніх учасників, але, можливо, хтось і ні.  Щоб поближче познайомитися з нашими дівчатами та хлопцями пропонуємо четвертий раунд: «Розповідь про себе»... 
Ведучий: Зараз ми пропонуємо запитання про випадок із життя, для кожного учасника , на які ви будете  підбирати відповідь і записувати у своєму нотатку, яка, на ваш погляд, буде найкращою. В кого з учасників і учасниць співпадуть однакові відповіді, отримають сердечко. Завдяки сердечкам сформуються пари.(Зачитують запитання учасникам і учасницям. По черзі - відповідь). 
1. Серед танцю вас залишив партнер. 
Ви: а) вернетесь і підете на місце; 
б) запросите когось самі на танець; 
в) свій варіант. 
Ведуча: 2. Ви йдете дуже швидко шкільним коридором, майже біжите, і хтось вам ставить підніжку. Ви падаєте серед людного коридору. 
Ви: а) просто встанете і підете; 
б) розберетесь з тим, хто це зробив; 
в) свій варіант. 
Ведучий: 3. Якщо у декого з вас виникли якісь запитання, чи ви хочете щось у наших учасників взнати, ви можете прямо зараз їх запитати.(задають запитання) 
Повернемось знову до запитань. 
4. Якою би ви хотіли бачити супутницю (ка) життя? 
Ведуча: 5. Ви пообіцяли своєму другові спекти його улюблений пиріг чи торт і запросити його до себе. Коли він прийшов, ви, заговорившись, забули про пиріг, і він підгорів, чи не вдався. 
Ви: а) дасте його таким, як вдався; 
б) вибачитись і зразу ж зробити інший, попросивши його зачекати; 
в) свій варіант. 
Ведучий: Для кращого ознайомлення з внутрішнім світом учасників, пропонуємо їм знайти вихід із таких критичних ситуацій. 
Хлопцям: 
6. Ви катаєтеся з дівчиною на колесі обзору. Раптом вимкнули електроенергію. Від несподіванки ваша дівчина випустила з рук сумку, і вона впала на землю. Ваші дії? 
7. До вас у гості прийшла дівчина, яка вам подобається. Ви пригощаєте її чаєм, а вона несподівано розбиває улюблену чашку вашої матері. Як ви порозумієтеся з мамою? 
Ведуча: Дівчатам: 
8. На молодіжній вечорниці вам сподобався хлопець. Аби привернути його увагу, ви: 
- підкладатимете йому в тарілку найбільші шматки смаженини; 
- гіпнотизуватимете його поглядом; 
- ваш варіант, 
Хлопці та дівчата розповідають, як діятимуть у кожній запропонованій 
ситуації.
 
Ведучий: Що ж, наші хлопці — справжні джентльмени, а дівчата — неперевершені леді, але вони вміють також і вірші складати. 
Щоб впевнитися в цьому, проведемо поетичний конкурс. Складіть вірш за поданим початком: « Бачу гарну я картину,

В день святого Валентина!»
Ведуча:  Я вважаю, що музики ніколи не буває забагато, особливо, якщо це пісня про кохання. Поки учасники готують свої поетичні варіанти, насолоджуємося піснею (звучить пісня).

Наші учасники вже готові,отож, слухаємо поетичні замальовки учасників. 
(Звучать вірші учасників гри). 
Ведучий: 9. А зараз я б хотіла дати вам досить складний випадок, з якого ви всі маєте знайти вихід. Можливо, у когось з вас у житті й були такі випадки, ви можете просто сказати, як ви поступили у цій ситуації. 
Уявіть собі, що ви розмовляєте з близькою вам людиною і розумієте, що розмова з нею вас вже не цікавить, що всі ваші думки і ваше серце належать іншій людині. Ви зразу ж скажете про це, чи будете її (його) обманювати, цим самим обманювати себе. 
(Відповіді учасників). 
Ведуча: Що ж, я думаю, вже можна робити свій вибір. Просимо Вас написати ім'я Вашого партнера чи Вашої обраниці на аркушах паперу). 
(Звучить музика, ведучі читають вибір учасників, запитання до учасників). 
Ведучий: Першими у нас зійшлися – 
______________________________ 
Наступна пара ____________________________________ 
____________________________________ 

Наступна пара ____________________________________ 
____________________________________ 

Наступна пара ____________________________________ 
____________________________________ 

Ведуча: Перед тим, як обрати ідеальну пару, ми проведемо наступний конкурс, ви напевно ще краще взнали один одного.

ВедучийОтже правила у нас такі. Маємо 4 раунди вартістю в одне сердечко, перемагає та чи інша пара В разі нічиєї проводимо «Дивоглядки», і сердечко отримує та пара учасник якої протримається найдовше. Пара –переможець, та пара,яка набере найбільшу кількість сердечок.

Ведучий: Раунд – «Обери фото». На екрані запропоновано 2 фотокартки де за запитанням потрібно вибрати лише одну. Отже: Одвічне запитання:

-Якого собаку на вашу думку обрала б ваша дівчина? (А чи В);

- Вгадайте чи обере ваш обранець правильну картинку, на котрій зображено радість людини? (А чи В)

Ведуча: «Знайди слова» так називається наступний раунд. Для цього конкурсу пари виходять на сцену.

Правила такі: Я зачитую питання, учасники, їх відгадують і вибудовують слово з літер. Слово складаємо зліва направо. На це вам дається 40 секунд. Пара, яка склала більшу кількість слів перемагає і отримує сердечко. Якщо ви готові, а ви вже готові. Три, два, один – час пішов.

Ведучий:

Питання для пар:

1. Квітка з шипами і ім’я (роза)

2. І колір очей, і індійські спеції (карі)

3. Чорна, заморська, кабачкова (ікра)

 1. 4. Шкіра дерева (кора) Столиця Латвії (Рига)

5. Український національний продукт (сало)

6. Дівоча краса (коса)

7. Вранці на траві (роса)

8. Найбільш спекотна пора року (літо)

9. Зробив щось, гуляй сміло (діло)

10. Коли здорова душа, то здорове і (тіло)

11. Є у сестри (брат)

12. Друг гайки (болт)

Ведуча:

Питання для пар:

 1. Через нього сіють муку (сито)

 2. Надзвичайне природне явище, найчастіше стихійне (лихо)

 3. Популярні пісні (хіти)

 4. І вівці цілі, і вовки … (ситі)

 5. Столиця Латвії (Рига)

 6. Буває Якобз, Нескафе, Галка (кава)

 7. Апарат, який показує жінкам, скільки у них зайвих кілограмів (ваги)

 8. У Достоєвського «Злочин і …» (кара)

 9. ЇЇ ловлять роззявивши рота на уроці (гава)

 10. ЇЇ ритмічно піднімають, щоб накачати біцепси і трицепси (гиря)

1. Український національний продукт (сало)

12. Антон по дружньому( Тоха)

Ведучий: Дуже часто хлопці і дівчата сперечаються хто з них головніший,чоловік чи жінкаа відповіді й досі немає. Але ми точно знаємо,що сильніший чоловік.Тому, ми переходимо до раунду «Ластівка», де хлопець має змогу продемонструвати не тільки свої фізичні можливості, а й свій інтелект. А дівчина його морально і інтелектуально підтримати. Учасник виходить до мене і стає у дуже цікаву позу, позу «Ластівки» в якій маєте відповідати на мої питання. За 20 с учасник має дати якомога більше правильних відповідей даючи відповідь одним словом – чоловік чи жінка? Пара, учасник якої дасть більше правильних відповідей отримає ще одне сердечко.

Ведуча:

Питання для пар:

1. Хто відкрив Америку (чоловік)

2. Хто зображений на купюрі 200 гривень (жінка)

3. Автор казки «Дюймовочка» (чоловік)

4. Чиїм іменем назване місто Івано-Франківськ (чоловік)

5. Перша людина в космосі (чоловік)

6. Хто приніс вогонь на землю (чоловік)

7. Хто винайшов радіо (чоловік)

8. Канцлер Німеччини (жінка)

9. Автор драми-феєрії «Лісова пісня» (жінка)

Ведуча:

Питання для пар:

1Хто автор гімну України (чоловік)

2 Головний персонаж “Лісової пісні” Лесі Українки (жінка)

3Марко Вовчок це – (жінка)

4. Перший президент України (чоловік)

5. Кому належать ці слова «На панщині пшеницю жала…» (чоловік)

6. Хто жив у лампі Аладдіна? (чоловік)

7. Найповноводніша річка світу носить ім’я (жінка)

8. Хто відкрив основний закон електричного струму (чоловік)

10. Чиє ім’я носить німецька машина «Мерседес» (жінка)

Ведучий: Молодці наші учасники . Вони сьогодні нам показали, що по справжньому вміють кохати, довіряти і підтримати один одного. В листі святого апостола Павла сказано: Яка ж все таки справжня любов: «Любов довготерпелива, любов лагідна, любов не заздрить, любов не задається, не горда, не поводиться нечемно.., а тішиться правдою, усе покриває, всьому вірить, завжди надіється, все терпить».

Ведуча: Моя душа чекає дива

І вся тривогою щемить.

Десь недалеко мить щаслива,

Мого життя найкраща мить.

Чому ж не спомин, а чекання.

Щодня в душі моїй бринить-

Так, ніби мить моя остання

Те диво має об’явить!

Слово надається журі.

Отож, журі скажіть скільки сердечок на рахунку в наших пар? Учасники, ви готові почути результ?

І з рахунком _____ _____ перемагають ___________. (нагородження учасників).

Ведуча : А ось і наша пара. Надіємося , ви досить добре пізнали один одного під час конкурсів. А зараз нашій ідеальній парі вручаємо суперприз – романтичну подорож, яка має назву « Зимовими вулицями нашого селиша». 
Ведучий: Важко уявити, щоб у людини був поганий настрій, коли навколо неї хороші друзі, але дружба, як відомо, починається… зі щирої посмішки. У день святковий Валентина ми хочемо вам всім побажати любові, щастя Вам! Нехай воно входить у ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю. 

Ведуча:На закінчення я хочу прочитати вам лист святого апостола Павла: Яка ж все таки справжня любов: «Любов довготерпелива, любов лагідна, любов не заздрить, любов не задається, не горда, не поводиться нечемно.., а тішиться правдою, усе покриває, всьому вірить, завжди надіється, все терпить».

Дякуємо учасникам за чудову гру.

(Звучить пісня)

9

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Малюк у світі економіки та фінансів»
Часнікова Олена Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн