Виховувати любов до природи; формувати навички правильної поведінки на природі. Здавна люди відчували свою близькість до природи. Всім відомо, що людина - це частина живої природи. Якщо природу тільки знищувати і не робити нічого для її збереження, то через деякий час на Землі не залишиться ані травинки, ані деревця, ані струмочка. Але і люди не зможуть жити без природи. Тому сьогодні ми і поведемо розмову про те, як зберегти природу і що для цього треба робити.












