Виховна година. Бережи красу природи.

Опис документу:
Тема. Бережи красу природи Мета: 1 Навчити дітей любити і охороняти природу. 2 Формувати уявлення про те, що рослини і тварини потребують охорони і захисту, З Дати поняття про Червону Книгу: ознайомлення з рослинами і тваринами, які занесені в Червону Книгу. 4 Розвивати любов до тварин. 5 Виховувати дбайливе ставлення до рослин і тварин,

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Клас: 2-Б

Тема. Бережи красу природи

Мета:

1 Навчити дітей любити і охороняти природу.

2 Формувати уявлення про те, що рослини і тварини потребують охорони і захисту,

З Дати поняття про Червону Книгу: ознайомлення з рослинами і тваринами, які занесені в Червону

Книгу.

4 Розвивати любов до тварин.

5 Виховувати дбайливе ставлення до рослин і тварин,

Обладнання: ілюстрації, відеоматеріал.

Хід заняття

І. Організаційний момент:

-Сядьте, діти, тихо-тихо

Покладіть на парту руки

Оченята всі на мене,

І уважні зараз будьте.

ІІ. Повідомлення теми і мети заходу:

Сьогодні ми будемо говорити про природу, про дбайливе ставлення до природи, про її захист.

Зараз є такі люди які зовсім не оберігають природу, залишають після себе сміття, вирубують дерева в великих маштабах. І тому тема нашої виховної години « Бережи красу природи » Я хочу щоб ви любили природу тому що вона дуже гарна

А про її красу говорится в цьому вірші

Краса природи- справжнє диво.

Все неповторне і живе,

Де не поглянь: скрізь так красиво!

Краса у небі голубому,

Де білі плавають хмарки.

Краса у сонці золотому,

У полі та біля ріки.

Краса у кетягах калини,

Що червоніють край вікна.

Краса і в тому є, дитино,

Що в світі ти така одна!

Краси у лісі є багато,

та й в кожній квіточці вона.

де росте сосна крилата,

і павутинка, мов струна.

Поглянь на синеє-синє небо,

На листя, квітку й на росу,

Уважно глянь навколо себе

І вчися бачити красу!

Ш.Основна частина:

А тепер повернемося в велику природу.

1) Природа-це і ліси, і луки, і ріки, і гори, і все, що там живе і росте.

- Що таке природа?

- За що ми любимо природу?

Перегляд мультфільму (Жителі лісу)

А тепер перевіримо як ви запам ятали хто живе у лісі.

-Гра «Жителі лісу» ( два конверти «Житеплі лісу» і «Всі тварину світу »)

1-Олень

2- Вовк

3-Лисиця

4-Бурий ведмідь

5-Заєць

6-Білка

7-Дятел

8-Мурашки

9-Сова

10о-Мишка

11-Їжак

12-Слон

13-Крокодил

14-Зебра

15-Кінь

16-Кенгуру

17-Носоріг

18-Панда

19-Мавпа

20-Дельфин

21-Лев

22-Риба

23-Корова

24-Кіт

25-Собака

26- Жираф

27-Курочка

28-Верблюд

29-Папуга

Ліс - це і чисте свіже повітря, і волога, і будівельний матеріал

Що можна зробити з дерева?

- Ліс - це і дрова. Ліс - Це і ягоди, і гриби, і горіхи.

Взагалі ліс потрібно берегти і охороняти.Але не всі по-справжньому люблять і бережуть природу. Є люди, які вирубують цінні дерева,вбивають рідкісних тварин. Ламають гілки дерев, рвуть квіти, залишають після себе сміття;

А ви хочете залишати нашу природу чистою ?

Тоді пропоную вам стати членами товариства «Ми за чистоту»

-Гра «Що можна а що ні?»

-Чи можна залишати сміття в лісі?

-Чи можна будувати будинки для птахів?

-Чи можна ламати гілки на деревах?

-Чи можна прибирати після себе сміття?

«Чи можна ображати жителів лісу?

-Чи можна руйнувати мурашники?

«Чи можна підпалювати в лісі дерева?

«Чи можна допомагати лісним жителям?

-Чи можна зривати листя з дерев та кущів?

-Чи можна в лісі рвати квіти?

-Чи можна в лісі збирати гриби?

Головне щоб не отруйні!

Як потрібно берегти ліс від пожежі? (відповіді дітей).

3) І зараз, коли деякі рослини і тварини можуть зникнути, з'явився закон про охорону природи.

Рідкісні тварини, рослини, комахи занесені в особливу книгу - Червону Книгу. Червоний колір - це

колір небезпеки. Це значить - увага - це тварина і рослина може назавжди зникнути. Зараз ми

подивимось на тварин які записані в Червону Книгу. (Показ відео.)

Гра «Книга лісу»

В мене є така книга « Книга лісу» і якщо її відкрити можна побачити лісову галявину але через те

що люди вирубали всі дерева та позривали всі квіточки тваринки тут тепер не живуть , тож даваї

разом з вами посадемо кілька дерев, квіточки та запропонуємо тваринкам там жити.

Підсумок:

«-Дітм ви любите тварин?

- Обіцяєте що будете їх оберігати та захищати?

Ось і підійшла наша виховна година до кінця

-То ж про що ми говорили сьогодні на занятті?

-Що нового дізналися?

- Чи навчилися ми чого-небудь?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Креативний менеджмент в умовах змін (на прикладі управління закладами позашкільної освіти)»
Просіна Ольга Володимирівна
30 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись