Виховна бесіда на тему: «Ми є, були і будемо патріотами своєї країни!»

Опис документу:
Український народ сповнений духу національно-культурного відродження. Це знаходить свій вияв, зокрема, у прагненні мільйонів людей до пізнання власної історії. Суть бесіди полягає у патріотичному вихованні дітей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Виховна бесіда

Гурток «Пізнаємо рідний край»

(на екскурсії з патріотичним спрямуванням)

Тема: «Ми є, були і будемо патріотами!»

Мета: розширити знання учнів про нашу Батьківщину – Україну; виховувати в учнів любов до України, патріотизм, повагу до її захисників – учасників АТО; довести до свідомості учнів, що ми самі відповідаємо за долю нашої держави, що кожен українець повинен мати активну громадянську позицію щодо подій на сході України.

Учитель (Керівник гуртка): Українська національна боротьба була нелегкою, вона не обійшлась без труднощів, але завзяття, працелюбність та любов до своєї Батьківщини зробили свою справу. Українці боролися з поляками, росіянами, і саме принцип суперництва між сторонами давав поштовх до саморозвитку суспільства за для єдиної мети.

Український народ сповнений духу національно-культурного відродження. Це знаходить свій вияв, зокрема, у прагненні мільйонів людей до пізнання власної історії. Народ гостро відчув наслідки завойовницької політики впродовж трьох поколінь, а також деформації історичної свідомості і не хоче вже більше миритися з цим.

Україна – це не просто територія на карті світу, а опоетизована легенда, за яку б’ються небайдужі серця мільйонів, – аби вона воскресла… І так з Божої ласки станеться. Віримо у щасливий день нації, котрий настане завдяки нашій нескореній волі.

Тільки глибокий ідеалізм, жертовність і віра в успіх зброї зберегла в українському народі іскру, вогник боротьби за себе, за своїх близьких, за свій край, за свою Вільну Україну!

Сучасні молоді покоління вважають, що війна – це боротьба гоблінів з ельфами. У цьому є вина батьків, засобів інформації та вітчизняного телебачення, яке напихає нас іноземними безглуздими бойовиками з неправдоподібними героями і сюжетами.

Як мало ми дбаємо про тих, хто врятував життя наших предків, чи про тих хто в даний час нас захищає, тим самим дозволивши нам жити. Кожен наш прожитий день – це боротьба за виживання. І якщо під час війни ми боримося зі смертельним ворогом усього народу. Не повага підлітків, не увага дорослих, байдужість може нас погубити.

Війна… Важке слово і важкий час. Будь-хто може сказати визначення цього слова, але тільки той, хто бачив на власні очі її, та наслідки, зможе сказати, що ж таке справжня війна.

Гуртківці співають Гімн України.

Або Записують коротке патріотичне відео.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
2
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!