Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки
»
Взяти участь Всі події

відкритий виховний захід: "Вміння творити добро"

Виховна робота

Для кого: 10 Клас

19.05.2021

76

2

0

Опис документу:
Людина приходить у світ для добра. Вона наділена розумом, тому може дуже багато чого навчитися, здатна творити сама свою долю. Але щоб бути господарем власної долі, їй потрібно з дитинства вчитися, багато працювати над собою, гартувати волю і характер, набувати добрих звичок, вдосконалювати дух і тіло, виробляти різні вміння і навички.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Вміння творити добро!
Слайд № 1

Вміння творити добро!

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Слайд № 17

Слайд № 18

Слайд № 19

Слайд № 20

Слайд № 21

Слайд № 22

Слайд № 23

Слайд № 24

Не чекай від життя на землі Особливих дарунків для себе. Пригадай, що лише в доброті Є частинка безмежного неба. Не чекай, що з тобою завжди Будуть...
Слайд № 25

Не чекай від життя на землі Особливих дарунків для себе. Пригадай, що лише в доброті Є частинка безмежного неба. Не чекай, що з тобою завжди Будуть лагідні друзі і рідні. Ти краплинку живої води Дай отим, хто нещасні і бідні.

Добротою тримається світ, І її подолати не може А ні злий буревій лихоліть, А ні демонська сила ворожа. Збагатити добротою життя, Щоб присутні навк...
Слайд № 26

Добротою тримається світ, І її подолати не може А ні злий буревій лихоліть, А ні демонська сила ворожа. Збагатити добротою життя, Щоб присутні навколо відчули, Що ти справді Господнє дитя, І любов Його дивну збагнули. Зрозумій — в цьому щастя твоє, В цьому вічна душевна потреба. Та любов, що у серці живе, Нехай буде частинкою неба.

Слайд № 27

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили