Відкрите практичне заняття з предмету “ Вища математика ”.

Математика

Для кого: Дорослі

26.01.2022

84

1

0

Опис документу:

На даному практичному занятті викладено методику проведення практичного заняття з використанням комп’ютерних технологій у вигляді програми Microsoft Excel.

В першій половині заняття викладач демонструє електротехнічні задачі на розрахунок електричних кіл за допомогою законів Кірхгофа, а також необхідність вміння розв’язувати системи лінійних рівнянь для цього. Також, викладач розкриває практичне значення використання комп’ютерної програми Microsoft Excel для числових розрахунків при розв’язуванні систем лінійних рівнянь, оскільки в реальних електротехнічних задачах системи лінійних рівнянь мають дробові коефіцієнти, що значно ускладнює і уповільнює обчислювальний процес. На практичному занятті використовується метод повного виключення змінних для розв’язування систем лінійних рівнянь. Використання програми Microsoft Excel при розв’язуванні задач цим методом дає можливість тільки спростити обчислювальний процес, але алгоритм розв’язку, його логічну структуру студент повинен реалізувати вручну. В другій половині заняття студенти отримують індивідуальне завдання і виконують його на комп’ютері. Робота студента оцінюється в кінці заняття, відповідно правильності і об’єму виконаної роботи за комп’ютером.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.