У нашому ЗЗСО 1 місто Славутич проходив «Олімпійський урок» це-ряд спортивно-виховних заходів з метою збереження здорового способу життя та активим заняттям фізичною культурою і спортом.Проведений « Олімпійський урок» дав можливість учням проявити свої фізичні якості у естафетах,єдність,підтримка один одного,дружність,повага.Також учні показали свою мастерність у «Паркурі».















