Щороку в Україні 21 лютого відзначається День рідної мови. Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається й досі наш народ. Зичимо вам невичерпної енергії, безмежної міці духу, щастя, миру, добра, любові та процвітання!
З найкращими побажаннями, вчитель української мови та літератури Терзі Тетяна і учні 6-В класу Кілійського ЗЗСО №1.











