Урочиста педагогічна рада з нагоди випуску учнів 11 класу зі стін навчального закладу крім офіційної частини,містила і неофіційну,наповнену емоціями прощання зі стінами школи, частину.Присутні батьки та гості вітали випускників,які висловлювали слова вдячності за шкільні роки.











